کد خبر: ۲۴۳۳۷۸
تاریخ انتشار: ۰۶ : ۱۴ - ۲۷ آذر ۱۳۹۴

امجد: سیاسی نیستم، فراجناحی عمل می‌کنم

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
 آیت الله امجد داوطلب نمایندگی در پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان،‌ گفت: سیاسی نیستم؛ فراجناحی عمل می‌کنم.

وي در جمع خبرنگاران در ستاد انتخاباتی پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان در وزارت کشور، اظهار کرد: اولویت ما حمایت از اصول ارزشی انقلاب اسلامی بوده و است. من در دوره سوم مجلس خبرگان نیز ثبت‌نام کردم اما رأی‌ام به حدنصاب نرسید.

امجد همچنین در ارتباط با بحث نظارت بر رهبری گفت: رهبری مقام عالی کشور است و باید از آن حمایت کنیم.

همچنين به گزارش ايلنا، حجت الاسلام حسین فریدونی‌ممان با حضور در فرمانداری تهران، در انتخابات مجلس خبرگان رهبری از حوزه انتخابیه تهران ثبت نام کرد.

حجت الاسلام حسین فریدونی‌ممان متولد ۱۳۴۷ است که دوره خارج از فقه و اصول را در نزد حضرات آیات یثربی، فاضل لنکرانی (پدر و پسر) و محسن دوزدوزانی گذرانده است.

فریدونی ممان خود را تابع ولایت مطلقه فقیه دانست و افزود: من تاکنون برای مجلس خبرگان کاندیدا نشده بودم٬ اما در انتخابات مجلس نهم از تهران نامزد شده بودم و نفر ۸۴ام شدم. هم ابنک در دانشگاه توانبخشی رعد (سعادت آباد) و دانشگاه علمی کاربردی واحد ۴۸ تدریس می‌کنم.

این نامزد انتخابات مجلس خبرگان هدف خود را حمایت از رهبری عنوان کرد و اظهار داشت: در انتخابات مجلس خبرگان به صورت مستقل می‌آیم. همچنین در انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز ثبت‌نام خواهم کرد.

وی اضافه کرد: من برای انتخابات مجلس از هر دو جناح پیشنهادهایی دارم٬ ولی هنوز تصمیمی نگرفته‌ام اما به طور کلی به اصولگرایان گرایش بیشتری دارم.

این نامزد با بیان اینکه شعارم امید، شادی و آرامش است، یادآور شد: دولت آقای روحانی در برخی حوزه‌ها مانند سیاست خارجی قوی عمل کرده اما می‌توانست در سیاست داخلی بهتر عمل کند.
نظرات بینندگان