کد خبر: ۲۴۳۷۰۴
تاریخ انتشار: ۳۷ : ۱۵ - ۲۹ آذر ۱۳۹۴

غلامی: تا به حال با گلرها تک به تک نشدم!

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

مهاجم استقلال اهواز اعتقاد دارد اگر این تیم مشکلات کمتری داشت خودش و هم‌تیمی‌هایش می‌توانستند عملکرد بهتری داشته باشند.

 محمد غلامی در مورد شکست مقابل تراکتورسازی گفت: در این بازی هم همانند بازی‌های گذشته مشکلاتی که بوده و هست را داشتیم و با تمام وجود می‌خواستیم امتیاز بگیریم و حقمان باخت نبود. تیممان خیلی خوب بازی کرد اما متاسفانه مشکلات ما هنوز حل نشده ولی با تمام این مشکلات در دیدار با تراکتورسازی غیرت‌مندانه کار کردیم و چه بچه‌های فیکس چه نیمکت‌نشین نیتمان برد بود ولی متاسفانه مشکلات جلودار ماست.

او که جز ارزشمندترین بازیکنان لیگ و تیمشان است در این باره ادامه داد: کسی که این انتخاب را کرده لطف دارد ولی به هر حال شرایط مالی و سخت‌افزاری خیلی بدی داریم  و خیلی سخت است که کسی بتوند خودش را سرپا نگه دارد اما من همیشه سعی کرده‌ام در هر تیمی که هستم بهترین باشم. تلاشم را همیشه زیاد می‌کنم.

بازیکن استقلال اهواز در مورد دیدار پیش رو با نفت‌تهران نظرش را اینگونه بیان کرد: این بازی عقب افتاده ما با نفت‌تهران است، منصوریان که الان سرمربی‌ نفتی‌هاست در تیم‌ملی به همراه قطبی خیلی به من کمک کردند، به هر حال فصل گذشته نفت بسیار خوب کار کرد آنها مربی خوب و جوانی دارند اما ما هم می‌آییم تا امتیاز کسب کنیم و بتوانیم به خاطر تماشاگرانمان نتیجه لازم را بگیریم. شاید تیم‌ها پیش خودشان بگویند مقابل استقلال اهواز خیالمان راحت است و می‌توانیم راحت امتیاز بگیریم ولی اینطور نیست زیرا تیم ما خوب کار می‌کند البته ما اذعان داریم که نفت‌تهران ملی‌پوش‌های خوبی دارد و فورواردهای خوبی در این تیم بازی می‌کند ولی ما باید از آنها امتیاز بگیریم.

وقتی از مهاجم استقلال اهواز سوال شد نبودن علی حنطه روی نیمکت کار آنها را دشوارتر کرده یا خیر پاسخ داد: به هر حال وقتی سرمربی تیم روی نیمکت نباشد خیلی کار سخت می‌شود. علی حنطه اگر بود می‌توانست نقش زیادی داشته باشد و تجربه او نیز به تیم کمک می‌کند البته کمک‌های او یعنی آقایان امیری و توپچی مدام با او در تماس هستند و صحبت‌هایش را به ما انتقال می‌دهند.

غلامی در پایان افزود: تا هفته پنجم همه چیز داشت خوب پیش می‌رفت و بچه‌ها هر روز تمریناتشان را بیشتر می‌کردند اما مسولان برای دادن پول فردا و پس فردا می‌کردند و همین باعث شد بچه ها از لحاظ روحی داغان شوند. مثلا خود من امسال راجع به عملکردم باید بگویم که امسال تا به حال با گلرها تک به تک نشدم و مطمئن باشید که اگر این اتفاق می‌افتد امکان نداشت که گلزنی کنم مشکلات سخت افزاری و شرایط مالی بد و همه چیزهایی که یک تیم لیگ‌برتری باید داشته باشد که ما نداریم باعث شده نه تنها تمرکز من بلکه تمرکز تمامی بچه‌ها به هم بریزد که اگر این‌ها نبود مطمئن باشید تیم ما الان جایگاه خیلی بهتری داشت.
درضمن این را بگویم که آقای ملکی دست تنهاست و دارد تمام تلاشش را می کند ولی و مسوولان استان باید به او کمک کنند اگر بچه ها شارژ مالی شوند با فکر آزاد تری می توانند کار کنند قرار شده پول بچه ها را بدهند انشاالله که این اتفاق به زودی رخ دهد.
نظرات بینندگان