arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۴۳۸۵
تعداد نظرات: ۳ نظر
تاریخ انتشار: ۰۲ : ۲۱ - ۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۰

اعلام قیمت جدید انواع نان در تهران  

نان سنگك 500 تومان،بربري 375 تومان،لواش 125 تومان ، ر اساس این مصوبه، قیمت اصلاحی انواع نان به طور میانگین 15 درصد افزایش یافته و هزینه های جانبی مورد نظر نانوایان مانند قیمت های اصلاحی حامل های انرژی نیز در نظرگرفته شده است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
یمت اصلاحی انواع نان برای عرضه در نانوایی های استان تهران اعلام شد و از امروز اعمال می شود. 

به گزارش واحد مركزي خبر، معاون برنامه ریزی استاندار تهران گفت : براساس مصوبه شورای آرد و نان استان ، قیمت نان سنگک با وزن چانه 700 گرم 500 تومان و قیمت نان بربری با وزن چانه 600 گرم 375 تومان است. 

نعمت الله ترکی افزود: قیمت نان تافتون با وزن 300 گرم 250 تومان و قیمت نان لواش با وزن چانه 170 گرم 125 تومان تعیین شده است. 

وی گفت : بر اساس این مصوبه، قیمت اصلاحی انواع نان به طور میانگین 15 درصد افزایش یافته و هزینه های جانبی مورد نظر نانوایان مانند قیمت های اصلاحی حامل های انرژی نیز در نظرگرفته شده است. 

ترکی با هشدار درباره افزایش خودسرانه قیمت نان بیش از نرخ مصوب گفت : چنانچه واحدهای نانوایی ، محصولات خود را بیش از نرخ های مصوب عرضه کنند مشمول برخورد قانونی از پرداخت جریمه های نقدی تا پلمب واحدهای خود می شوند. 

وی افزود: مردم برای گزارش تخلفات احتمالی می توانند با واحد تعزیرات آرد و نان به شماره تلفن 1803 ، ستاد تنظیم بازار به شماره تلفن 124 یا واحد رسیدگی به شکایات مردمی استانداری تهران به شماره تلفن 111 تماس بگیرند. 

ترکی با تاکید بر ضرورت ارتقای کیفیت نان گفت : در مرحله نخست اصلاح قیمت نان ، دولت مقداری یارانه بابت گندم پرداخت می کرد اما در این مرحله ، یارانه دولتی گندم نیز به طور کامل حذف شده است و نانوایان هیچ محدودیتی در تهیه آرد مرغوب و ارتقای کیفیت نان ندارند. 
وی گفت : مسئولان شورای آرد و نان تعهد کرده اند در مرحله جدید هم به رعایت وزن نان و ارتقای کیفیت آن نظارت کامل داشته باشند . 

ترکی افزود : از امروز بازرسان ما نیز با حضور در واحدهای نانوایی بر افزایش کیفیت نان نظارت می کنند و چنانچه به این موضوع توجه نشود با متخلفان به شدت برخورد می شود.
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
4u
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۲۴ - ۱۳۹۰/۰۲/۰۶
0
0
ترکی افزود : از امروز بازرسان ما نیز با حضور در واحدهای نانوایی بر افزایش کیفیت نان نظارت می کنند و چنانچه به این موضوع توجه نشود با متخلفان به شدت برخورد می شود.
این "شدت" بازرسان منو کشته...
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۵۴ - ۱۳۹۰/۰۲/۰۷
0
1
يه هو بگين تهرونيا بميرن ديگه
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۴۱ - ۱۳۹۰/۰۲/۰۷
0
0
در خوردن نان نهایت صرفه جویی را مراعات فرمایید / برای پیشرفت مملکت و به ثمر رسیدن طرحهای فوق العاده دولت مهر ورزی از همین امروز از بزرگ و کوچک سعی کنید نان کمتری بخورید در عوض میتوانید از آب استفاده بهینه برای سیر کردن شکم بفرمایید / یاد آب در مانی افتادم چند سال پیش از tv آموزش داده میشد
نظرات بینندگان