کد خبر: ۲۴۳۸۷۵
تعداد نظرات: ۴ نظر
تاریخ انتشار: ۴۵ : ۱۰ - ۳۰ آذر ۱۳۹۴

آیا این کارشناس دلواپس هسته ای سخنگوی تیم جلیلی بود؟!

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
مهدی محمدی دبیر اسبق سیاسی کیهان مدتهاست که هم پای ثابت مناظره ها و مستندهای هسته ای صدا و سیما علیه دولت است و هم کارشناس دائمی رسانه های تندرو. او همچنین تحت عنوان "کارشناس ارشد مسائل استراتژیک" در روزنامه وطن امروز فعالیت می کند.

به گزارش «انتخاب»، وی در آخرین اظهار نظر خود، اگر چه اعتراف می کند که پرونده پی ام دی در آژانس بسته شده، اما می نویسد: نام دولت روحاني به عنوان دولتي كه براي منافع زودگذر سياسي خود خسارتهاي راهبردي به كشور وارد كرد در تاريخ خواهد ماند.

در مواقع متعددی؛ رسانه های فوق او را از اعضای تیم مذاکره کننده هسته ای و حتی گاه سخنگوی این تیم در زمان دبیری شورای عالی امنیت ملی دکتر جلیلی معرفی می کنند. اما واقعیت چیست؟

مهدی محمدی؛ هيچگاه و در هیچ دوره ای نه عضو تيم مذاكره كننده بوده و نه سخنگوی تیم.

وی در چند سفر آخر دکتر جلیلی به واسطه یکی از اعضای دبیرخانه، مسئول امور خبرنگاران بود ولي بعد از اینکه خودش را چند جا سخنگو معرفي كرد و حتی خبرنگاران داخلی را برای مصاحبه با خود (با همین عنوان) به داخل چادر خبرنگاران می کشید؛ باعث عصبانيت دبیر وقت شورای عالی امنیت ملی شد.

محمدی در مذاکرات آلماتي يك با پا در میانی یک عضو تیم، به عنوان مسوول خبرنگاران راهی سفر شد؛ ولي به دلیل تداوم رفتار سابق خود، در الماتي ٢ كنار گذاشته شد.

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی: ۳
غیر قابل انتشار: ۸
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۱ - ۱۳۹۴/۰۹/۳۰
1
39
ببينيد اين كيه ديگه كه جليلي هم اون رو كنار گذاشته؟!
ناصر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۹ - ۱۳۹۴/۰۹/۳۰
1
28
از کوزه همان طراود که در اوست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۷ - ۱۳۹۴/۰۹/۳۰
2
29
آدمهای بیسواد و فرصت طلب در دولت احمدی نژاد فراوان داشتیم، کسانی که نه تنها خودشان نتوانستند هیچ مشکلی از مردم را حل کنند ، بلکه بر مشکلات کشور با بی تدبیری ها و بی عقلی هایشان اضافه کردند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۹ - ۱۳۹۴/۰۹/۳۰
1
20
معلوم است که این آقا ااصلا" در جریان موضوعات هسته ای یا نیست و یا خود را به کوچه علی چپ زده !!.پس لازم است که این آقا سر از زیر برف در بیاورد و خود را به روز کند.
نظرات بینندگان