کد خبر: ۲۴۶۹۰۳
تاریخ انتشار: ۴۰ : ۱۹ - ۱۹ دی ۱۳۹۴

تهدید لاریجانی توسط دبیرکل حزب موتلفه اسلامی/ هرکس از ائتلاف برود باید هزینه سنگینی دهد

حبیبی می گوید: شورای ائتلاف اصول‌گرایان به زودی وارد مصادیق می‌شود.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
 دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: شورای ائتلاف اصولگرایان به زودی وارد مصادیق می‌شود و با ساز و کاری که وجود دارد انشاءالله مشکلی وجود نخواهد داشت.

به گزارش «انتخاب»، محمدنبی حبیبی دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در اجلاس سراسری دبیران استان‌های حزب موتلفه اسلامی با اشاره به انتخابات و فعالیت‌های حزب موتلفه اسلامی در شکل‌گیری وحدت اصولگرایان اظهار داشت: حزب موتلفه اسلامی فعالیت برای انتخابات آینده را از سال 92 آغاز کرد و به این جمع بندی رسید که اصولگرایان در انتخابات آینده تنها یک راه دارند و آن ائتلاف است.

وی با تاکید بر ضرورت وحدت و انسجام اصولگرایان در انتخابات بیان داشت: موتلفه اسلامی در انتخابات آینده در سراسر کشور یک نفر را هم مستقل از شورای ائتلاف اصولگرایان معرفی نخواهد کرد و نامزد های این حزب در قالب شورای ائتلاف اصولگرایان معرفی خواهند شد.

عضو شورای مرکزی ائتلاف اصولگرایان تصریح کرد: بحمدالله شورای ائتلاف اصولگرایان تشکیل شده و جلسات شورای مرکزی آن منظم برگزار می‌شود.حزب موتلفه اسلامی برای اینکه اصولگرایان به وحدت و همگرایی برسند وظایف خود را در حداکثر توانایی انجام داده است.

حبیبی افزود: وضعیت شورای ائتلاف اصولگرایان به گونه ای است که اکثریت قریب به اتفاق سلایق اصولگرایی در آن هستند و هر کسی بخواهد از این ائتلاف کناره گیری کند هزینه سنگینی باید بدهد و کنار رفتن هر تشکلی از این ائتلاف باعث می شود خود آن تشکل یا فرد لطمه بخورد.

وی تاکید کرد: اصولگرایان در انتخابات آینده انشاءالله با یک فهرست و یک صدا حضور پیدا خواهند کرد.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: برخی از اصلاح طلبان و رقبا همواره به دنبال ایجاد اختلاف در میان اصولگرایان هستند و به همین دلیل اصولگرایان باید مراقب باشند تا هیچ لطمه ای به شورای ائتلاف اصولگرایان وارد نشود.

وی افزود: شورای ائتلاف اصولگرایان به زودی وارد مصادیق می شود و با ساز و کاری که وجود دارد انشاء الله مشکلی وجود نخواهد داشت.

حبیبی در پایان اظهار داشت: امید ما به تداوم  ائتلاف اصولگرایان روز به روز بیشتر می شود و الحمدالله اصولگرایان دغدغه ائتلاف دارند.

منبع: تسنیم
نظرات بینندگان