کد خبر: ۲۴۷۶۵۶
تاریخ انتشار: ۴۰ : ۱۷ - ۲۴ دی ۱۳۹۴

خاکپور: میدانیم چطور با قطر بازی کنیم

تیم ملی امید کشورمان روز جمعه در دومین دیدار خود در رقابت‌های انتخابی المپیک 2016 ریو، به مصاف قطر خواهد رفت. دو تیم در شرایطی مقابل هم قرار خواهند گرفت که ایران در دیدار اول برابر سوریه 0-2 پیروز شده و قطر نیز 3-1 از سد چین گذشته است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
سرمربی تیم ملی امید فوتبال کشورمان در مصاحبه با روزنامه قطری الرایه درباره دیدار روز جمعه مقابل امید قطر گفت: می‌دانیم چگونه با قطر بازی کنیم.

به گزارش «انتخاب»، تیم ملی امید کشورمان روز جمعه در دومین دیدار خود در رقابت‌های انتخابی المپیک 2016 ریو، به مصاف قطر خواهد رفت. دو تیم در شرایطی مقابل هم قرار خواهند گرفت که ایران در دیدار اول برابر سوریه 0-2 پیروز شده و قطر نیز 3-1 از سد چین گذشته است.

خبرنگار روزنامه الرایه ورزشی قطر روز گذشته در هتل محل اقامت تیم ملی امید با محمد خاکپور مصاحبه‌ای انجام داد و نظر او را درباره بازی با قطر پرسید.

خاکپور در پاسخ به این سوال گفت: قطر در بازی مقابل چین نشان داد که تیم قدرتمندی است و خوب بازی می‌کند و بازیکنان خوبی دارد که شاخصه آنها سرعت است و می‌دانند چگونه با رقبا بازی کنند.

خاکپور افزود: من قطر را مورد مطالعه و بررسی قرار داده‌ام و می‌دانم در بازی فردا چگونه با این تیم روبرو شوم.

از سرمربی تیم ملی امید سوال شد بازی فردا را چگونه پیش‌بینی می‌کند. خاکپور در پاسخ به این سوال گفت: پیش‌بینی من این است که این بازی بهترین و زیباترین بازی این تورنمنت و برای هواداران هم جذاب خواهد بود زیرا دو تیم واقعا فوتبال جذابی ارائه خواهند کرد.

خاکپور در ادامه در خصوص جایگاه تیم‌ها پس از دور اول، گفت: گروه اول، گروه بسیار قدرتمندی است و تیم‌های سوریه و چین با وجود شکست در بازی اول قادرند به بازی‌ها برگردند، این دو تیم تیم‌های قدرتمندی هستند، من فکر می‌کنم شانس هر چهار تیم برای صعود و قدرت آنها برابر است بازی اول ملاک خوبی برای قضاوت نیست.

نظرات بینندگان