کد خبر: ۲۴۷۷۶۸
تاریخ انتشار: ۱۰ : ۱۸ - ۲۵ دی ۱۳۹۴

اولین آمار فروش «نقش نگار»

فیلم «نقش‌نگار» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی علی عطشانی در دو روز اول اکران خود 22 میلیون تومان فروخت.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
فیلم «نقش‌نگار» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی علی عطشانی در دو روز اول اکران خود 22 میلیون تومان فروخت.

به گزارش «انتخاب»، «نقش نگار» که پس از مدت‌ها سرانجام در فاصله کمی تا شروع جشنواره فیلم فجر بر پرده سینماها رفته است، با 13 سالن سینمایی که در تهران در اختیار دارد،‌در 23 و 24 دی‌ماه(دو روز اول اکران) به فروش 22 میلیون تومانی رسید.

داریوش باباییان،‌مدیر دفتر «شکوفا فیلم» در گفت‌و‌گویی با خبرنگار ایسنا بیان کرد: «نقش نگار» در حالی 22 میلیون تومان فروش داشته که هیچ گونه تبلیغ و تیزری چه در داخل کشور و چه خارج از کشور ندارد و بدون سرگروه هم اکران می‌شود.

او درباره دلیل نداشتن تیزر تبلیغاتی گفت: طبق تعهدنامه‌ای که اخیرا صداوسیما از تهیه‌کنندگان می‌گیرد، شرایط سختی برای تبلیغ فیلم‌ها در این رسانه وجود دارد، چون اگر قرار باشد تیزری در تلویزیون پخش شود و بعد تصویر یا عکسی از آن در ماهواره یا شبکه‌های خارجی به نمایش درآید علاوه بر قطع پخش تیزر، جریمه‌ای از صاحب فیلم گرفته خواهد شد و صداوسیما هم با آن تهیه‌کننده دیگر همکاری نخواهد کرد.

وی اضافه کرد: همین مسئله شرایط را سخت کرده ولی امیدواریم با هماهنگی‌هایی که قرار است انجام شود امکان تبلیغ برای فیلم را داشته باشیم.

باباییان همچنین گفت:«نقش نگار» از هفته آینده به سرگروهی «اریکه ایرانیان» اکران خود را ادامه می‌دهد و سینماهای آزادی و فرهنگ هم به چرخه اکران آن اضافه می‌شوند. این فیلم در حال حاضر 13 سینما را در تهران در اختیار دارد و در شهرهای رشت، کرمان و یزد هم نمایش داده می‌شود.

«نقش نگار» پس از سال‌ها ناصر ملک مطیعی را برپرده سینماها آورده است که البته حضور همین بازیگر تاکنون به عنوان یکی از موانع اکران زودتر فیلم عنوان می‌شد.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: فرزاد بدون هماهنگی پدرش قصد ازدواج با نگار را دارد. رضایت موقت پدر همه چیز را برای مراسم خواستگاری مهیا می‌کند، اما گذشته‌ی نگار همه شرایط را دچار تغییر می‌کند و...

بهرام رادان، الهه حصاری، آتیلا پسیانی، سعید چنگیزیان، گوهر خیراندیش و ناصر ملک مطیعی در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند.
منبع: ایسنا
نظرات بینندگان