کد خبر: ۲۴۸۵۶۱
تاریخ انتشار: ۰۰ : ۱۴ - ۳۰ دی ۱۳۹۴

فک پلاک خودروهای آلاینده

پلیس خودروهای آلاینده را فک پلاک می‌کند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
معاون ترافیکی پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به حضور پلیس در بیش از ۱۷۰ نقطه از تهران برای کنترل معاینات فنی و عدم آلایندگی خودروها در هفته هوای پاک گفت: پلیس در این طرح میزان آلایندگی خودروها را مورد سنجش قرار می دهد و با فک پلاک خودروهای آلاینده، اقدام به نصب پلاک اعزام به تعمیرگاه روی این خودروها می کند.

به گزارش «انتخاب»، سرهنگ محسن ترابیان، با اشاره به طرح ویژه پلیس در هفته هوای پاک و اجرای طرح تشدید نظارت بر معاینه فنی در پایتخت اظهار داشت: پلیس راهور تهران بزرگ قرار است به مناسبت هفته هوای پاک هر روز طرح جدیدی را در سطح معابر پایتخت به اجرا درآورد که به همین منظور طرح تشدید نظارت بر معاینه فنی در معابر و خیابان های پایتخت کلید خورد.

معاون ترافیکی پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص اینکه این طرح که با هماهنگی ستاد معاینه فنی پایتخت برگزار شد، افزود: پلیس با حضور در ۱۰ نقطه مرکزی تهران، معاینه فنی خودروها را به وسیله دستگاه های مخصوص مورد رصد قرار می دهد.

وی با بیان اینکه پلیس در طرح مذکور میزان آلایندگی خودروها را مورد سنجش قرار می دهد، خاطر نشان کرد: راهور تهران بزرگ با فک پلاک خودروهای آلاینده، اقدام به نصب پلاک اعزام به تعمیرگاه روی این خودروها می کند.

ترابیان با اشاره به اجرای سه مرحله طرح برای کنترل معاینات فنی خودروهای تهران توسط پلیس راهور پایتخت گفت: اجرای طرح تشدید نظارت بر معاینه فنی خودروهای پایتخت سومین مرحله از این طرح بود که در مرحله های پیش از آن ابتدا خودروهای دودزا پس از فک پلاک، پلاک اعزام به تعمیرگاه دریافت کردند و در مرحله بعد پلیس اقدام به توقیف خودروهای بسیار آلاینده کرد.
منبع: تابناک
نظرات بینندگان