arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۴۸۵۸
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۵۷ : ۱۰ - ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۰

انتشار وصیت نامه بن لادن

در سال ۲۰۰۵ که برای اولین بار شایعه مرگ "أسامه بن لادن" رهبر گروهک تروریستی القاعده در رسانه ها منتشر شد، سایت های وابسته به القاعده وصیت نامه او را منتشر کردند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
پانا: در سال ۲۰۰۵ که برای اولین بار شایعه مرگ "أسامه بن لادن" رهبر گروهک تروریستی القاعده در رسانه ها منتشر شد، سایت های وابسته به القاعده وصیت نامه او را منتشر کردند.

دو روز پیش خبر کشته شدن "أسامه بن لادن" منتشر شد. همین امر موجب شد که رسانه های مختلف جهان به انتشار اخبار و گزارش هایی در این مورد بپردازند. در همین راستا برخی سایت های خبری حامی "بن لادن" انتشار وصیت نامه "بن لادن" که برای اولین بار در سال ۲۰۰۵ منتشر شد، پرداختند. متن بخش هایی از این وصیت نامه که با حدیثی از پیامبر اکرم (ص) آغاز شده به شرح ذیل است:

قسم به آن کسی که جان محمد (ص) در دست اوست، دوست داشتم آن قدر می جنگیدم تا کشته می شدم آن قدر می جنگیدم تا کشته می شدم آن قدر می جنگیدم تا کشته می شدم «حدیث نبوی.»

سپاس خدای را و درود و سلام بر رسول خدا و بر خاندان و یارانش همگی باد از او طلب مغفرت می کنیم و از او هدایت می جوییم و از شر نفس خود و زشتی های اعمالمان به او پناه می بریم کسی را که خداوند هدایت کرده باشد هیچ گمراه کننده ای ندارد و کسی را که خداوند گمراه کرده باشد هیچ هدایت کننده ای برای او نیست. من شهادت می دهم که هیچ الهی جز الله نیست تنها و بی نیاز است و شهادت می دهم که محمد بنده و فرستاده اوست از خداوند سبحان و متعال می خواهم که ما را هم در زمره شهیدان و بندگان صالحش پذیرفته و در حالی بمیراند که مسلمان باشیم خداوند سبحان و متعال به ما سفارش کرده است که اگر مرگ کسی فرا رسید وصیت نامه ای برای والدین و نزدیکانش بگذارد و برای همه مسلمانان, که در زمان های پلید به مثابه والدین و نزدیکان آدمی هستند و آنچه روح آنها را آزار می دهد روح مرا نیز می آزارد و آنچه آنها را غمگین می سازد مرا نیز غمگین می سازد و خداوند سبحان بر آنچه می گویم گواه است.

خداوند شاهد است که عشق به جهاد و مرگ در راه خدا تمام زندگیم را فرا گرفته است و آیات شمشیر در بند بند قلبم جوش می خورد "با تمام مشرکان بجنگید آنچنان که آنها با تمام شما وارد جنگ شده اند.

چه بسیار که من از خواب پریده و خودم را در حالی یافتم که همین آیه شریفه را تلاوت می کنم اگر هر فرد مسلمانی از خود بپرسد چرا امت ما به چنین وضعیتی رسید که مملو از خواری و سر شکستگی است پاسخش بدیهی خواهد بود چون این امت به مطاع دنیا در اویخت و کتاب خدا را به پشت سر افکند زیرا تنها همین کتاب است که شفا و فلاح و رستگاری این دنیا و ان دنیای ما در ان است یهودیان و مسیحیان ما را به متاع دنیا و لذت های پیش پا افتاده آن فریفته و آنگاه پیش از حمله به وسیله ارتش های خود به وسیله ارزشهای مادی خود بر ما تاختند و ما مانند زنان از جای خود تکان نخوردیم زیرا در قلب ها دیگر عشق مرگ در راه خدا وجود نداشت.

روح من و برادران مجاهدم از این آزرده می شد که می دیدیم امت ما از مشرق این زمین گرفته تا مشرق ان امریکایی را که مستضعفان اعم از مرد و زن و کودک را به بدترین شکلی تحقیر می کند و عذاب می دهد تماشا می کنند دیدیم که امت ما این منظزه را چون کسی که فیلمی تفریحی و سرگرم کننده می بیند تماشا می کند.

علت اصلی مصیبت های وارده بر امت ما هراس از مردن در راه خداست این آیه بر عکس شده است و می بینیم که صلیبی های ترسو و یهودیان خوار گشته در جنگ با ما استقامت می ورزند اما در عوض امت ما پرچم های سفید را برافراشته و مانند زنان تسلیم دشمنان خود می شوند حتی از طالبان دین جز اندکی استقامت نکردند و باقی مانده آنها یا تسلیم شدند و یا پیش از دیدار با دشمن فرار را بر قرار ترجیح دادند امروزه این امت از یاری ما و یاری طالبان خالص دین که دولت اسلامی مطابق با شرع خداوند را در افغانستان تاسیس کردند کوتاهی نمود کینه امریکا نسبت به طالبان دین و قوانین اساسی آنها بهترین دلیل بر این مدعاست امریکا با همدستی مزدورانش در ائتلاف شمال و سایر دولت هایی که دستگ های اطلاعاتی خود را در خدمت امریکا و انگلیس و غرب کافر قرار دادند و مهم ترین قوانینی را که دولت طالبان بر قرار ساخته بود ملغی کردند.

به این ترتیب حجاب برداشته شد و ریش ها را تراشیدند و سنت های تشبیه به کفار دوباره بازگشت این امت را باید علمایی می بود که آنها را به راه راست هدایت می کردند اما بیماری امروز ما در این است علمای این امت رسالت خود را برای ارشاد مردم فراموش کردند گمراه شدن خود و گمراه کردن دیگرانشان به حدی رسید که برای یک فرد مسلمان باور نکردنی است آنها به افغانستان آمدند تا مانع تخریب مجسمه های بودا توسط علمای مسلمان شوند اما روحانیون فاضل طالبان به آنها پاسخ داده و آنها را نومید برگرداندند.

دلیل شیخ(..) و همراهانش این بود که باید یهود و مسیحیان وافکار عمومی آنها را راضی کرد در حال که این سخن خداوند سبحان را فراموش کرده اند که می فرماید "یهود و نصاری از تو راضی و خشنود نمی شوند مگر انکه درین آنها را بپذیری".

این چنین علمایی حب رسالت خود که خدمت به امت و پرداختن به امور آن بود خیانت کردند و با دشمنان این امت دوستی و با پیشگامان مجاهدی که نخستین شکست تاریخی را بر امریکا وارد ساختند دشمنی کردند این شکست به یاری خداوند مانند جنگ موته خواهد بود که رسول خدا آن را رهبری کرد و منجر به زوال قدرت آنها گشت حادثه نیویورک و واشنگتن سومین ضربه از ضربات فزاینده ای است که امریکا آن را دریافت کرد. نخستین این ضربات انفجار مارنیز در لبنان بود دومین آن انفجار سفارت امریکا در نایروبی بود که حمله امریکا به سومالی از آنجا شروع شد و تحت پرچم سازمان ملل متحد سی و یک هزار نفر از برادران ما را در آنجا کشتند به رغم سر شکستگی خاصی که خداوند سبحان ما را به آن می آزماید این حادثه به زوال امریکا و غرب کافر حتی دهها سال دیگر منجر خواهد شد.

پس ای جوانان امت اسلامی مشتاق مرگ باشید تا زندگی به شما ارزانی گرددد به سخنان اندک علمایی گوش بسپارید که از حکومت پرهیز دارند و بی گناه و دوستدار حقیقت هستند و با کسانی که دشمنان این امت را دوست دارند دشمنی می ورزند.
دشمنان این امت کسانی هستند که افکار قرار دادی بشری و سنت ها و انحرافات امت های جاهلی را اخذ کرده اند مثل وام گرفتن از بانک های رباخوار و قوانین سکولار در مورد جرایم , و معاملات و بیمه و اجازه دادن به تاسیس احزاب و سندیکاها. انجمنهای زنان و سایر انجمنهای بشری که همه آنها مطابق با اجماع نظر علمای سلف و خلف مردود است.

ای علمای اسلام، شما گروه کوچکی هستید که من شما را به اسم می شناسم و بیانیه ها و فتوی های صادقانه شما را می خوانم اما نمی خواهم شما را به اسم ذکر کنم تا دشمنان خدا بهانه ای برای تعقیب و شکنجه شما در این روزگار سخت پیدا نکنند شما در این دوران اندک هستید اما خیر هم در این زمان اندک است چون مجاهدان استقامت کنید و از سرزنش سرزنش کننده گان واهمه ای نداشته باشید به ویژه سرزنش علمای ذلت پذیری که بر سر سفره های طاغوتها وراجی می کنند و دست خود را به دست دشمنان این امت داده اند و جیبهای خود را از هدایای کفار انباشته اند و مال حرام می خورند و حتی فتوی آنان بر ضد مجاهدان تبدیل به بورسی برای داد و ستد شده است لا حول و لا قوهٔ الا بالله.

ای مسلمانان، قدرت حکام شما به خاطر ضعف و غفلت شما و فرو رفتن در گناهکاری و روی آوردن به دنیا و روی بر تافتن شما از آخرت است پس به راه صحیح خود باز گردید به دین خود باز گردید دوباره به ان مردانگی خود باز گردید زیرا اینک تبدیل به زنانی شده اید که هیچ قدرت و قوتی ندارید.
ای گروه زنان، از خود آرایی و تقلید از فاحشه های غرب و زنان مرد نمای ان پرهیز کنید هر کدام مدرسه ای باشید که مردان و مجاهدان راه خدا از ان فارغ التحصیل میشوند شرافت خود را حفظ کنید و در این رابطه باید زنان مومنین برای شما الگویی نیک باشند.

ای همسرانم، خداوند به شما پاداش نیک دهد شما برای من پس از خداوند سبحان بهترین تکیه گاه و یاور بودید از همان روز نخست میدانستید که این راه پر از خارها و مینهاست شما اسایش خانواده را رها کردید و این زندگی فقیرانه را در کنار من انتخاب نمودید شما در زندگی با من پارسا بودید این پارسایی را پس از من افزونتر کنید دیگر به فکر ازدواج نباشید و سرپرستی از فرزندان و فداکاری و نیک خواهی برای انها شما را کافی است.

اما شما فرزندانم، مرا ببخشید که از وقتی الزامات جهاد را پاسخ گفتم نتوانست جز وقت کمی را در اختیار شما بگذارم من مسئولیت مسلمانان و قضایای مربوط به انها را به دوش گرفتم من راهی را انتخاب کردم که مملو از خطرها بود و در این راه رنج ها و تلخی ها و حیله ها و خیانتها دیدم اگر خیانتکاری نبود وضعیت ما جز این و سر انجام ما جز این سرانجام بود شما را به تقوا سفارش می کنم زیرا تقوا گرانبهاترین توشه در این دنیاست به تاسی از سفارش عمر ابن خطاب به فرزندش عبد الله من هم شما را سفارش میکنم که در القاعده و این جبهه فعالیت نکنید عمر نیز پسرش را از خلافت نهی کرد و گفت اگر این کار خوبی بود ما از ان برخوردار شدیم و اگر کار بدی بود دستاورد عمر برای خاندان خطاب کافی است.

آخرین سفارش من به تمام مجاهدان است در هر جایی که باشند خویشتن هایتان را باز پس گیرید و در هنگام قتال با یهود و صلیبی ها خود را فراموش کنید صفوف خود را از این علما و این ذلت پذیران پاکسازی نمایید به ویژه علمایی که از جهاد باز مانده و خوار کننده این امت هستند به خداوند سبحان توکل کنید که توکل کنندگان را دوست دارد از او طلب مغفرت کنید به سوی او باز گردید زیرا او ما را تحقیر نمیکند مگر به خاطر گناهان, یا کارهای زشتمان. شکست ما یک آزمایش است و ما خداوند را آشکارا و پنهان ستایش می کنیم و می دانیم که او بر هر چیز قادر و تواناست.

برادر شما أبو عبدالله اسامه بن محمد بن لادن
جمعه ۲۸ رمضان سال ۱۴۲۲ مطابق با ۱۴/۱۲/۲۰۰۱
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
TAIWAN, PROVINCE OF CHINA
|
۰۳:۱۸ - ۱۳۹۰/۰۲/۱۴
0
0
خدا لعنتت کند ای دشمن اهل البيت پيامبر و ای خون آشام و ای قاتل مسلمين واقعی ...در خفا ماندی تا بدست يهود و نصاری کشته شدی ای بزدل پليد.
نظرات بینندگان