arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۴۸۶۳۱
تاریخ انتشار: ۱۰ : ۲۲ - ۳۰ دی ۱۳۹۴

روش‌های وحشیانه داعش در اعدام عناصر خود

همزمان با ضعیف شدن داعش در استان انبار عراق، این گروه تروریستی روش‌های خشونت‌آمیزی را برای اعدام اعضای خود به کار می‌گیرد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
همزمان با ضعیف شدن داعش در استان انبار عراق، این گروه تروریستی روش‌های خشونت‌آمیزی را برای اعدام اعضای خود به کار می‌گیرد.

به گزارش «انتخاب»به نقل از پایگاه خبری شبکه العالم، روزنامه ایندیپندنت، چاپ انگلیس، تأکید کرد، گروه تروریستی داعش در حال از دست دادن مناطق تحت کنترل خود در استان انبار است، به همین دلیل روش‌های خشونت آمیز و حشیانه‌ای را برای جلوگیری از نافرمانی عناصر خود در پیش گرفته است.

ایندیپندنت روز چهارشنبه به نقل از گزارش سازمان ملل تأکید کرد: داعش در شهر موصل که کانون تجمع تروریست‌ها است 9 نفر را زنده با تانک زیر گرفت.

یکی از این 9 نفر یک سرباز عراقی و دیگری، شخصی است که این گروه تروریستی وی را "مزدور کُردها" معرفی کرد.

ایندیپندنت خاطرنشان کرد: این گروه تروریستی پس از گذشت بیش از یک سال از اشغال بسیاری از مناطق الانبار، اکنون رفته رفته کنترل این مناطق را از دست می دهد، و همزمان ابزار و شیوه های قتل جدیدی را ابداع می کند.

بر اساس این گزارش، داعش حتی عناصر خود را به جرم فرار از صحنه نبرد و یا سرپیچی از دستورات اعدام می کند.

این گروه به منظور جلوگیری از شیوع نافرمانی در میان افراد خود، جنازه اعدامیها را جلوی دید آنها رها می کند.

ایندیپندنت تأکید کرد، داعش 34 نفر از اعضای خود را به اتهام خیانت اعدام کرد... همچنین در 21 ژوییه صدها کودک را از موصل ربود و آنها را به زور تحت آموزش قرار داد و هر کدام از آنها که سرپیچی کردند، یا شکنجه شدند و یا به قتل رسیدند.


نظرات بینندگان