arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۴۹۸۷
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۲۰ : ۱۸ - ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۰

"نامه‌ای از بهشت به برادر عزیزم محمود احمدی نژاد! "

"نامه‌ای از بهشت به برادر عزیزم محمود احمدی نژاد! همه باید بدانند که این انقلاب، انقلابی است که تمام دشمنان اسلام را به لرزه درآورده و این فتنه جویان برآنند که به هر طریقی ضربه‌ای به انقلاب بزنند، ولی به امید خدا و با هوشیاری شما تمامی نقشه آنان نقش بر آب می‌شود."
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
نشر شاهد با تهیه و اجرای نرم‌افزاری مجهز به وصیتنامه کامل 140 هزار شهید، این امکان را فراهم کرده است تا مراجعه کنندگان به این غرفه در نمایشگاه کتاب بتوانند نیت کرده و به وصیتنامه این شهدا تفأل بزنند.

به گزارش خبرنگار مهر، نشر شاهد با تهیه و اجرای نرم‌افزاری مجهز به وصیتنامه کامل 140 هزار شهید این امکان را فراهم کرده است تا مراجعه کنندگان به این غرفه در نمایشگاه کتاب بتوانند نیت کرده و به وصیتنامه این شهدا تفأل بزنند.

در این نرم افزار این امکان فراهم شده است که جمله‌ای شاخص از متن کامل این وصیتنامه انتخاب و به صاحب فال ارایه شود.

نحوه عملکرد نرم افزار بدین شکل است که مشخصات افراد مبتنی بر سن، جنسیت و تحصیلات را دریافت کرده و متناسب با این مشخصات، یکی از وصیتنامه‌ها را ارایه می‌ کند.

همچنین بخش ویژه‌ای نیز برای گروه سنی کودک و نوجوان در نظر گرفته شده است که متنی متناسب و قابل فهم برای این گروه سنی ارایه می‌شود.

پیش از این محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهوری کشورمان با تفأل به وصیتنامه شهدا متن زیر را از وصیتنامه شهید ابراهیمی دریافت کرده است:

"نامه‌ای از بهشت به برادر عزیزم محمود احمدی نژاد! همه باید بدانند که این انقلاب، انقلابی است که تمام دشمنان اسلام را به لرزه درآورده و این فتنه جویان برآنند که به هر طریقی ضربه‌ای به انقلاب بزنند، ولی به امید خدا و با هوشیاری  شما تمامی نقشه آنان نقش بر آب می‌شود."

این نرم افزار پس از دریافت نام مراجعه کننده، سخنان صاحب وصیتنامه را خطاب به وی اعلام می‌کند.
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۴
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۲۱ - ۱۳۹۰/۰۲/۱۴
0
3
هی وای من !!!!!!!!!!!!!!!!!
نظرات بینندگان