arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۵۰۵۴۷
تاریخ انتشار: ۰۰ : ۰۰ - ۱۳ بهمن ۱۳۹۴

20 نفر از عوامل حمله به کلانتری دزفول دستگیر شدند

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری ویژه دزفول از دستگیری 20 نفر از عوامل حمله به کلانتری شهر امام از توابع بخش مرکزی خبر داد.

یکی از عوامل تیراندازی در شهر امام از توابع شهرستان دزفول شنبه شب در درگیری با نیروی انتظامی کشته شد که در پی این حادثه عده ای به کلانتری این شهر با سنگ حمله کرده و شیشه های آن را شکستند.

امیر عیسی زاده روز دوشنبه با اشاره به جزئیات این حادثه به ایرنا افزود: جوانی با حدود 20 سال سن که در مجلس عروسی در شهر امام اقدام به تیراندازی با سلاح جنگی کرده بود شنبه شب در تعقیب نیروی انتظامی قرار گرفت که در این هنگام فرد جوان مسلح اقدام به تیراندازی به سمت ماموران انتظامی کرد.

وی افزود:ماموران انتظامی نیز اقدام به تیراندازی به عامل ناامنی در این شهر کرد که یک تیر به پای فرد تحت تعقیب اصابت کرد.

عیسی زاده با اشاره به مقاومت این جوان مقابل نیروی انتظامی و پرتاب سلاح کلانشینکف به داخل کانال کشاورزی افزود:در پی این حادثه تعدادی از اشرار که این جوان را همراهی می کردند با پلیس درگیر شدند.

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری ویژه دزفول با اشاره به اینکه فرد مجروح توسط همراهان وی به بیمارستان دزفول منتقل و به دلیل خونریزی شدید فوت کرده است گفت:شایعه اینکه فرد مذکور پس از اصابت گلوله توسط خودروی پلیس زیر گرفته شده است صحت ندارد و فرد مجروح بر اثر خونریزی شدید از ناحیه پا فوت کرده است.

وی با اشاره به اینکه دیگر راکب موتورسوار که همراه این فرد بوده اقدام به فرار کرده بود که شناسایی شده و بزودی دستگیر خواهد شد اظهار کرد:متعاقب کشته شدن این فرد ،حدود 50 نفر در اعتراض به تیراندازی پلیس به عامل ناامنی منطقه به کلانتری شهر امام حمله کرده و اقدام به شکستن شیشه ها و اموال عمومی کردند که 20 نفر از آنها شناسایی و دستگیر شدند و تعدادی از این افراد هم اکنون با قید وثیقه آزاد شده اند.

عیسی زاده بر برخورد قاطع با اشرار ، مجرمان مسلح و افراد مخل امنیت عمومی تاکید کرد.
رسم غلط تیراندازی در مجالس عروسی و عزا در برخی مناطق روستایی خوزستان در سال های اخیر دهها کشته یا مصدوم بر جای گذاشته است.

نظرات بینندگان