arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۵۱۷۰۳
تاریخ انتشار: ۴۷ : ۱۴ - ۲۰ بهمن ۱۳۹۴

حجت الاسلام صدیقی: در انتخابات آتی آمریکا در مقابل ما قرار دارد

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
 خطیب موقت نماز جمعه تهران گفت: در انتخابات آتی آمریکا در مقابل ماست و خطر نفوذ جدی است؛ چرا که آمریکایی‌ها می‌خواهند پایگاه‌هایی را در کشور تسخیر کرده و به آن تسلط داشته باشند.

حجت‌الاسلام و المسلمین کاظم صدیقی ظهر امروز در نشست 3 هزار نفری مسئولین بسیج دانشجویی کشور که در مصلای تهران در حال برگزاری است با بیان این که اخلاص در عمل ویژگی بود که امام خمینی را به مقام رهبری جامعه رساند اظهار کرد:‌ آن‌چیزی که امام را امام کرد این بود که ایشان کاری برای غیر خدا نکرده با حق تعالی معامله می‌کرد. امام زندگی‌اش را به خدا بخشیده بود و غیر از حق را در زندگی‌اش وارد نمی‌کرد.

به گزارش نامه نیوز، وی با بیان این که بیداری و هوشیاری یک اصل همیشگی است اظهار کرد: ملت‌هایی که خواب بودند غارت شدند ، دانشگاه‌هایی که خواب بودند مغزهای خود را از دست دادند و دانشمندانی که به خواب رفته بودند دانششان را به استعمار فروختند و بنده کاخ سفید شدند، بنابراین لازم است که بیدار شویم و بدانیم که اگر در خواب فرو رویم جو سازی‌ها و طوفان ها ما را با خود خواهد برد.

صدیقی با طرح پرسش‌هایی درباره‌ی اخلاص امام خمینی در عملکردشان اظهار کرد: چرا امام از شاه نترسید و در شرایطی که از دیدگاه برخی مبارزه‌ی با شاه توجیه علمی نداشت به مقابله با رژیم پهلوی پرداختند و گفتند که شاه رفتنی است؟ چرا امام فرمودند که آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند؟ چرا امام خمینی (ره) از جنگ نترسیدند در حالی که امروز عده‌ای از تحریم‌ها می‌ترسند ؟ چرا امام خمینی در برابر مشکلات و فتنه‌ها آرامش داشتند ؟ پاسخ تمام این سوالات این است امام خود را متعلق به خدا می‌دانست و رمز پیروزی ایشان و مقام معظم رهبری در فتنه‌ها و مشکلات این است که بر غیر خدا حسابی باز نمی‌کند.

امام جمعه‌ی موقت تهران در پایان تاکید کرد: در انتخابات فعلی آمریکا در مقابل ما قرار دارد و خطر نفوذ جدی است؛ چرا که آمریکایی‌ها می‌خواهند پایگاه‌هایی را در کشور تسخیر کنند و به آن تسلط داشته باشند.

منبع: ایسنا
نظرات بینندگان