arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۵۱۹۲۶
تاریخ انتشار: ۲۴ : ۱۴ - ۲۱ بهمن ۱۳۹۴

دعوت از مردم برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن توسط رئیس جمهور: با حضورتان امنیت ملی را مستحکم کنید

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
 ایسنا نوشت: رئیس‌جمهور گفت: حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن می‌تواند هرگونه خطر احتمالی را از کشور دور و امنیت ملی را مستحکم کند.

حجت الاسلام حسن روحانی در حاشیه جلسه روز چهارشنبه هیات دولت در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در آستانه 22 بهمن روز پیروزی انقلاب اسلامی هستیم و بعد از 37 سال مردم شجاع ،غیور و وفادار ایران که همواره در کنار انقلاب مصالح و منافع ملی‌شان بوده‌اند یکی از مظاهر وفاداری خود را با حضور در راهپیمایی 22 بهمن نشان خواهند داد.

وی ادامه داد: با شرایطی که امسال با آن روبرو بوده‌ایم بی‌تردید مردم با نشاط و شکوه بیشتری در راهپیمایی شرکت خواهند کرد. از همه مردم بزرگوار ایران در سراسر کشور تقاضا می‌کنم که در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کنند.

وی با بیان این‌که «حضور در راهپیمایی به خاطر دلایل مختلفی مهم است» افزود: یک دلیل به خاطر شرایط منطقه است و حضور یکپارچه مردم به معنای انسجام و وحدت ملی خواهد بود و می‌تواند هرگونه خطر احتمالی را از کشور دور و امنیت ملی ما را مستحکم کند.

رییس‌جمهور گفت: علاوه بر آن در آستانه دو انتخابات مهم هستیم و این حضور در راهپیمایی پیش درآمدی برای مشارکت حداکثری مردم پای صندوق‌های رای خواهد بود.

ضمن این‌که ملت بزرگ ما در یک مساله بزرگ بین‌المللی نیز توانسته موفقیت به دست بیاورد، حقوقش را تثبیت کند و تحریم‌های ظالمانه را کنار بزند و چهره جمهوری اسلامی ایران و عظمت مردم را به دنیا نشان دهد.

وی در پایان گفت: به خاطر امنیت ملی موفقیت ملی ما انتخابات پیش رو و بیعت مجدد با راه امام(ره) تقاضای آن را داریم که مردم بزرگوارمان امسال پرشورتر در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کنند.

نظرات بینندگان