arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۵۱۹۸۲
تاریخ انتشار: ۳۳ : ۲۲ - ۲۱ بهمن ۱۳۹۴

دیدار نامزدهای لیست اصولگرایان با موحدی کرمانی/ حداد عادل: رقبا به اختلاف‌مان دل بسته بودند

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
تسنیم نوشت: کاندیداهایی که در فهرست ائتلاف اصولگرایان در تهران حضور دارند با آیت‌الله موحدی کرمانی دیدار کردند.

آیت‌الله محمدعلی موحدی کرمانی رئیس شورای ائتلاف اصولگرایان در این دیدار گفت: کمر همت ببندید که کارهایتان برای خدا و خدمت به دین باشد و مسائل مادی نیز جنبی و هدفی نباشد.

وی با بیان اینکه اگر اصولگرایان در مجلس رأی بیاورند ان‌شاءالله اینها می‌توانند با هم باشند و تصمیم‌گیری واحدی داشته باشند، گفت: با وحدت می‌توان مطمئناً فکر و مشورت کرد و اگر این اتفاق بیفتد توفیق بزرگی است.

آیت‌الله موحدی کرمانی تصریح کرد: امیدوارم اعضای ائتلاف اصولگرایان در دور اول انتخابات وارد مجلس شوند و در مرحله دوم پس از ورود به مجلس مراقب باشند که وظیفه چیست و به آن عمل کنند و روی طرح‌ها و لوایح واقعاً کار شود.

رئیس شورای مرکزی ائتلاف اصولگرایان با اعلام اینکه همفکری‌ها ادامه خواهد داشت، گفت: پس از انتخابات نیز اعضای ائتلاف را دعوت می‌کنیم تا در مسائل کشور و نظام که مقام معظم رهبری آنها را تبیین می‌کند کار کنیم و برنامه‌ریزی داشته باشیم تا این برنامه‌ها به‌صورت گسترده در نظام متجلی شود.

غلامعلی حداد عادل سخنگوی ائتلاف اصولگرایان نیز در این جلسه ضمن تشکر از حمایت‌های آیت‌الله موحدی کرمانی در حمایت از ائتلاف اصولگرایان، گفت: اعضای شورای ائتلاف اصولگرایان در سه ماه اخیر بیش از یک‌صد جلسه برگزار کردند تا به لیستی 30نفره برسند.

وی ادامه داد: شورای مرکزی ائتلاف اصولگرایان با جلساتی که برگزار کرد کار سنگینی را انجام داد.

سخنگوی ائتلاف اصولگرایان تصریح کرد: رقبای ما به اختلاف اصولگرایان دل بسته بودند، اما با عنایت خداوند وحدت حاصل شد.

حداد عادل، با بیان اینکه پس از نهایی شدن لیست برای انتخابات پیش‌ِرو باید وحدت اصولگرایان بیشتر شود، گفت: وحدت در انتخابات شرط لازم است و حال که قدم اول در انتخابات با شکل‌گیری وحدت برداشته شده و با توجه به شرایط فعلی جامعه باید در گام دوم اعضای لیست اصولگرایان با وحدت بیشتر پای به انتخابات بگذارند.

نظرات بینندگان