arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۵۲۲۸۵
تاریخ انتشار: ۳۸ : ۱۲ - ۲۴ بهمن ۱۳۹۴

اسماعیلی: مجلس خبرگان باید هیچ چیز را بر مصلحت کشور و منافع مردم مقدم نداند

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
نامزد نمایندگی مجلس خبرگان رهبری از استان تهران گفت: مجلس خبرگان باید مجمع نخبگانی باشد که هیچ چیز را بر مصلحت کشور و منافع مردم مقدم ندارند.

محسن اسماعیلی در جمع مردم غرب تهران در محل مسجد باغ فیض، با اشاره به حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن ماه امسال، گفت: مردم با حضور باشکوه خود ثابت کردند که به عهدشان با انقلاب پایدار و در راه امام و تحت هدایت های رهبری، همچنان مقاوم هستند.

وی، راز پایداری و استقامت نظام جمهوری اسلامی در 37 سال گذشته را پیروی مردم از ولایت فقیه دانست و افزود: ملاک وجوب پیروی از ولایت فقیه ، «حجیت» امر اوست. اگر نیروها منسجم، همدل و همزبان شوند پیروزی حاصل می شود، اما در صورتی که نیروها پراکنده باشند و هر کس خودش دستور حجت خدا را به میل خود تحلیل و ارزیابی کند، هیچ وقت به نتیجه نمی رسیم.

اسماعیلی در بخش دیگر سخنانش با اشاره به ویژگی های بهترین ها برای انتخابات مجلس خبرگان، اظهار داشت: در انتخابات مجلس خبرگان رهبری، به افرادی رأی دهیم که واقعا متدین و دلسوز کشور باشند و عملاً خود را نادیده بگیرند.

این نامزد انتخابات مجلس خبرگان رهبری خاطرنشان کرد: بر خلاف برخی تصورات، حضور من به عنوان نامزد خبرگان رهبری نشان داد که آنچه برای نظام مهم است توانایی و دانش است نه نوع لباس و پوشش، و همه باید برای اعتلا و جلو رفتن کشتی انقلاب تلاش کنیم.

اسماعیلی همچنین جمعه شب در جمع نخبگان شهرستان های شهریار، ملارد و شهر قدس، گفت: کشور به همه نیروها با هم احتیاج دارد ؛ همان گونه که انقلاب اسلامی نیز صرفا به همت حوزویان یا فقط با تلاش دانشگاهیان یا صنف خاص دیگری به پیروزی نرسید بلکه همه از پیر و جوان و از همه صنف ها و گرایش ها در صحنه بودند.

این نامزد انتخابات مجلس خبرگان رهبری افزود: یکی از اهدافم از نامزد شدن برای انتخابات مجلس خبرگان این بود که نیروهای نسبتا جوان تر با نگاه و نشاطی جدیدتر تشویق به مشارکت شوند.
نظرات بینندگان