arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۵۲۶۸۱
تاریخ انتشار: ۱۸ : ۲۰ - ۲۶ بهمن ۱۳۹۴

چرا جواد رضویان از «سه‌شو» رفت؟

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
مهرام مهام، به عنوان تهیه‌کننده جدید برنامه «سه‌شو» درباره‌ی علت رفتن ناگهانی جواد رضویان از این برنامه گفت: جواد رضویان در مجموعه «در حاشیه» حضور داشت و پس از آن به «سه‌شو» آمد؛ این فشردگی کار او را خسته کرد و تصمیم گرفت برای مدتی از تلویزیون دور باشد.

او در عین حال از احتمال بازگشت جواد رضویان پس از مدت زمانی کوتاه به «سه‌شو» خبر داد.

مهرام مهام در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس تلویزیون و رادیوی ایسنا با اشاره به اینکه دوستانه به برنامه «سه‌شو» ملحق شده است، یادآور شد: با توجه به اینکه پروژه «سه‌شو»ی تلویزیون در زمان مشخصی نتوانست از نظر اقتصادی به سمت مثبتی حرکت کند و از نظر مالی و زمانی دچار بحران شد، به همین دلیل ما آمدیم تا تعادلی بین اقتصاد و زمان برنامه ایجاد کنیم.

او همچنین با اشاره به اینکه از هفته گذشته بیژن بنفشه خواه به جای جواد رضویان اجرای این برنامه را بر عهده دارد، علت اصلی رفتن جواد رضویان از برنامه «سه‌شو» را خستگی عنوان کرد و گفت: زمانی است که اتفاقاتی درون‌گروهی منجر به عدم کنترل تعهداتی می‌شود که پروژه به تلویزیون دارد.

او همچنین یکی از مشکلات این برنامه‌ را دیر به پخش رساندن آن عنوان کرد و گفت: برنامه «سه شو» همیشه در دقیقه 90 به پخش می رسید که این مساله نیز ایجاد بحران می کرد.

این تهیه کننده از پخش هر شبی برنامه گروه جدید «سه شو» در ایام عید خبر داد و درباره تغییراتی که قرار است در این برنامه شکل بگیرد، گفت: خیلی نمی توانیم ساختار برنامه را دستکاری کنیم. آیتم‌های نمایشی، گزارش‌های نمایشی و مسابقه استعدادیابی سر جای خود باقی می‌ماند، اما کلیپ‌ها و انیمیشن‌های سه بعدی جسته و گریخته پخش می‌شد که آن‌ها را حذف کردیم تا ریتم برنامه سریع‌تر شود و مخاطب بهتر با برنامه ارتباط برقرار کند.

این تهیه‌کننده حضور بیژن بنفشه خواه به عنوان مجری جایگزین جواد رضویان را قطعی دانست و گفت: در حال حاضر با تغییر و تحول نسبی جلو می‌رویم. از طرفی تولید و پخش نوروزی را هدف قرار داده‌ایم. مدیران تلویزیون از ما تقاضا داشته‌اند که برنامه سه شو پخش عیدانه داشته باشد. در همین راستا نویسنده ها برای آیتم‎های نوروزی قرار است دست به کار شوند.

به گزارش ایسنا، از پخش برنامه تلویزیونی «سه شو» به تهیه کنندگی علیرضا ابراهیمی و اجرای جواد رضویان و مهران غفوریان در شبکه سه سیما مدت کوتاهی نمی‌گذرد که خبر خداحافظی ناگهانی تهیه‌کننده و جواد رضویان به عنوان مجری و کارگردان، این برنامه را به حاشیه برد. ماجرا از چند روز پیش شروع شد که جواد رضویان در پست اینستاگرامی خود اعلام کرد از برنامه «سه شو» جدا شده است.

او در این پست آورده بود: سلام و عرض ارادت خدمت تک تک شما خوبان؛ سپاس از عنایت و حمایت همیشگیتون که از حقیر داشتید، امیدوارم که روسیاه و شرمنده این همه محبت نباشم، تک تک کامنت‌های پست قبلی رو خوندم و از یک طرف خوشحال از توجه شما عزیزان بودم از طرفی هم خجل که واقعا الان شرایط حضور در تلویزیون رو ندارم، حتما یک روزی به همین زودی‌ها اگر عمری بود دلیل این تصمیم رو خدمت عزیزتون عارض میشم. باز هم سپاس بیکران حقیر رو بپذیرید، تا نفسی هست مدیون شما هستم ، در مورد تصویر هم هیچی نگم بهتره.... دمتون گرم ، عشقتون ابدی، یاحق.

نظرات بینندگان