arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۵۳۲۰۹
تاریخ انتشار: ۳۶ : ۱۶ - ۲۹ بهمن ۱۳۹۴

توصیه چمران به اصولگرایان

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : رییس شورای شهر تهران گفت: اصولگرایان در شهرهایی که هنوز به ائتلاف نرسیده‌اند، باید گذشت و ایثار کنند.

مهدی چمران در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خوزستان، با اشاره به اهمیت مشارکت در انتخابات پیش رو، اظهار کرد: قطعا در شرایط کنونی که فراتر از مرزهای خود، هم در تهدید و هم تحریم هستیم، حضور ملت موجب غیرت، شرافت و پیروزی ما خواهد شد. هر چه حضور پرشکوه‌تر باشد، جایگاه ما در جهان محکم‌تر و حساب ما باارزش‌تر می‌شود.

وی افزود: زنده‌بودن یک ملت به میزان حضور آن در شرایط اجتماعی است. انتخابات یکی از بزرگ‌ترین نمودهای حضور مردمی است و امیدواریم که مردم شرایط روز را درک و بهترین‌ها را برای مجلس شورای اسلامی انتخاب کنند.

رییس شورای شهر تهران در خصوص ائتلاف اصولگرایان گفت: به‌طور کلی ائتلاف اصولگرایان در کشور خوب است و در شهرهایی که هنوز ائتلاف نکرده‌اند، باید گذشت و ایثار کنند و دنبال جاه و مکان و صندلی سبز و قرمز نباشند. چهار سال نمایندگی خواهد گذشت اما ایثار و گذشت همیشه ماندگار است.

چمران در پاسخ به این‌که در نهایت اصولگرایان در کشور به یک ائتلاف واحد خواهند رسید؟ گفت: نمی‌دانم، اما این امر به لطف‌الهی و همت مردم بستگی دارد.
نظرات بینندگان