arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۵۳۲۲۷
تاریخ انتشار: ۳۰ : ۱۸ - ۲۹ بهمن ۱۳۹۴

شکوری‌راد: امیدواریم حماسه‌ای دیگر بیافرینیم/ کولایی: مجلسی عقل‌گرا شکل می‌دهیم

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
گردهمایی اصلاح طلبان با حضور چهره‌های مطرح این جناح سیاسی در سالن حجاب تهران برگزار شد.

اصلاح طلبان گردهمایی را با شعار امید، آرامش و رونق اقتصادی برگزار کردند. در این همایش چهره‌های شناخته شده این جناح سیاسی از جمله آذر منصوری، فائزه هاشمی، شهربانو امانی، الهه کولایی، شکوری راد، موسوی لاری، سید محمود میرلوحی و مجید فراهانی حضور داشتند.

علی شکوری‌راد دبیرکل حزب اتحاد ملت ایران در این گردهمایی با بیان اینکه امیدواریم باز هم حماسه‌ای دیگر بیافرینیم، گفت: طی سال‌های اخیر شاهد حماسه‌های بسیاری بودیم اما حضور این‌ بارمان در انتخابات پیش رو رنگ دیگری دارد.

وی ادامه داد:‌ در حالی که سختی‌های زیادی کشیدیم بار دیگر کنار هم هستیم تا طعم پیروزی را بچشیم.

دبیرکل حزب اتحاد ملت ایران با بیان اینکه اصلاحات را پایه گذاری کردیم تا انقلاب گرفتار انقلاب دیگری نشود، گفت: امروز در مسیر اصلاحات گرد هم آمدیم تا بار رای خود سرنوشت خود را رقم بزنیم، اصلاحاتی را ایجاد کنیم تا آینده‌ای روشن پیش چشم فرزندان‌مان قرار داشته باشد. ما برای همه تفکرات جامعه احترام قائلیم. هر فکری روش و برنامه خودش را دارد اما ما ایستاده‌ایم تا نهاد انتخابات را پاس بداریم و نامزدهایی را به مجلس بفرستیم که پاسدار حقوق ملت و کرامت انسان باشند.

در بخش دیگری از این گردهمایی الهه کولایی با بیان اینکه برای تحقق برنامه‌های اصلاحات پا به عرصه گذاشته‌ایم گفت: از یک سو می‌خواهیم به آرمان‌های اصلاحات تحقق ببخشیم و از سوی دیگر شیوه اصلاحات را برای تامین این آرمان‌ها و آروزها تقویت کنیم.

وی ادامه داد:‌ شورای عالی سیاست گذاری اصلاحات از مجموعه چهره‌های شاخص اصلاح طلبان تشکیل شده است و در شرایط پس از توافق هسته‌ای و اجرای برجام خواسته تا گام دیگری را برای پیشبرد خواسته‌های ایران بردارد.

کولایی یادآور شد: به لطف خداوند لیست ائتلاف اصلاح طلبان شکل گرفته است. در رابطه با سرمایه‌های ملی این لیست ایجاد شده است. آماده هستیم تا گام دوم را برای تحقق خواسته‌های مردم ایران در انتخابات آتی برداریم.

این فعال سیاسی اصلاح طلب همچنین تاکید کرد: با تلاش، انسجام و وحدت برآمده از این فعالیت‌ها در روز 7 اسفند حاضر خواهیم شد و مجلسی عقل‌گرا را برای خواسته‌های مردم ایران شکل می‌دهیم.

به گزارش ایسنا، این همایش در سالن والیبال ورزشگاه حجاب برگزار شده بود. هر دو سوی این ورزشگاه مملو از جمعیت بود و حاضران در این گردهمایی با در دست داشتن پرچم‌هایی که روی آن «گام دوم» نوشته شده بود و شعارهایی سر می‌دادند. اصلاحات پیروز انتخابات، روحانی زنده باد، هاشمی پایبنده باد، مجلس برابر تساوی زن و مرد از جمله این شعارها بود.

در این برنامه کاندیداهای حاضر در لیست ائتلاف انتخاباتی اصلاح طلبان، طی سخنانی دلایل خود را برای حضور در انتخابات آتی اعلام کردند.

منبع: ایسنا
نظرات بینندگان