کد خبر: ۲۵۶۳۰۰
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: ۱۳ : ۱۹ - ۱۴ اسفند ۱۳۹۴

اصولگراها 4 ماه قبل بازی را باختند

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
اگرچه، شواهد نشان می دهد اصولگراها، به یمن حضور مردم در تاریخ 7 اسفند از قطار مجلس شورای اسلامی پیاده شدند و طومار ترک تازی چندساله شان به طرز جالبی پیچیده شد اما بد نیست بدانیم، اصولگراها هفتم آبان ماه یعنی 4 ماه قبل، بازی را به حریف باختند اما خود را به خواب زدند!

به گزارش نامه نیوز، رسانه های اصولگرا هفتم آبان ماه، در اقدامی هماهنگ، بعد از اتمام جلسه سه شنبه های راهبردی با حضور و هدایت صفارهرندی، وزیر اخراجی احمدی نژاد در خیابان کبکانیان تهران، تصمیم به تحریم نمایشگاه مطبوعات گرفتند. 

آنها تصور می کردند، با این کار یا نمایشگاه برگزار نمی شود و یا بدون حضور آنها از رونق می افتد، که در دو برآوردشان، اشتباه بزرگی مرتکب شدند.

رییس جمهور به نمایشگاه مطبوعات آمد، از تحریم ناشیانه اصولگراها حسن استفاده را کرد و تاریخی ترین نطق رسانه ای در 2 سال گذشته را بیان کرد؛ آنها را پلیس مخفی های بی اخلاقی دانست که فکر می کنند همیشه در مصونیت هستند و نظام فقط برای آنهاست و مردم همانی را می پسندند که آنها می گویند.

بعد از پایان نمایشگاه، اصولگراها متوجه اشتباه بزرگشان شدند اما دریغ که راه برای بازگشت به جشن ملی رسانه های کشور نبوبسته شده بودد؛ اصلاح طلبان و اعتدالیون بهترین استفاده رسانه ای تاریخ انقلاب را از نمایشگاه مطبوعات کردند و در جاده ای یکطرفه تاختند؛ بدون رقیب، بدون حاشیه، بدون بداخلاقی های رقیب. بذر تبلیغات انتخاباتی خود را نیز به خوبی کاشتند.

حالا همان جلسه هفتگی سه شنبه ها برگزار میشود و صفارهرندی، از غلط جبران ناپذیر رسانه های تندرو دلخور است و به همه شان در دوقطبی کردن فضای انتخابات نهیب می زند که بازی بزرگی را باختیم! چرا که انتخابات هفتم اسفند، آب سردی بود بر پیکر اصولگراها و سوت پایان بازی دو سر باخت شان که هم میدان سیاسی را باختند و هم میدان اخلاق را.

همانها که رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام را نماینده داعش در ایران معرفی کردند و در رسانه هایشان از هیچ دروغ و تهمتی فروگذار نکردند و به بهانه بی بی سی و فتنه و نفوذ، بر رقیب بی رسانه تاختند و امروز هم پس از باخت سنگین، مردم تهران را مردم کوفه می پندارند که انواع جرائم را مرتکب می شوند و برای همین همگی به لیست امید رای داده اند.

به نظر می رسد، جلسه های سه شنبه با سردبیران فارس و تسنیم و مهر و رجا و جهان و کیهان و وطن امروز، باید تغییر رویکرد بدهد، آنها باید فکر دیگری برای استراتژی رسانه ای دلواپس طراحی کنند چه آنکه 4 ماه قبل نمایشگاه نظام را تحریم کردند به خیال آنکه «بیشمارند» و مردم با آنها عقد اخوت بسته اند و امروز، مردم با یک حرکت دموکراتیک، آنها را برای 4 سال از مجلس کشور اخراج و محروم کردند.

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۲
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۳ - ۱۳۹۴/۱۲/۱۵
0
1
به قول محمود اصولگرایی مرده است
مانا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۴ - ۱۳۹۴/۱۲/۱۵
0
0
تحلیلتان عالی بود.
نظرات بینندگان