arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۵۷۰۶۷
تاریخ انتشار: ۳۵ : ۱۰ - ۱۸ اسفند ۱۳۹۴

نرخ‌های اسکان نوروزی فرهنگیان افزایشی نیافته است

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: در نوروز 95 هیچگونه افزایش قیمتی برای محل اسکان فرهنگیان در سراسرکشور نسبت به سال 94 وجود ندارد و نرخ‌ها مانند سال گذشته است.

به گزارش ایسنا، فرشید سیاری با بیان این که مشکل ثبت نام اینترنتی اسکان نوروزی برطرف شده است، اظهارکرد: رزرو اینترنتی به صورت روزانه صورت گرفته و طبق آمار، فعالیتهای رزرو به شکل مطلوبی انجام می شود.

مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش تصریح کرد: حداقل 20 درصد از فضاهای اسکان فرهنگیان در ایام نوروز در قالب رزرو اینترنتی انجام می شود و بقیه فضاهای آموزشی به صورت حضوری در اختیار فرهنگیان قرار می گیرد.

وی خاطرنشان کرد: برخی از استان‌ها مانند خراسان رضوی به دلیل ازدحام مسافر در ایام نوروز درخواست کرده‌اند که بیشترین ظرفیتشان به صورت حضوری در اختیار متقاضیان قرار گیرد.

سیاری بیان کرد: از استانها درخواست کرده‌ایم تا بهترین مکان‌های اسکان فرهنگیان را در قالب 20 درصد از این فضاها به صورت رزرو اینترنتی در اختیار همکاران فرهنگی قرار گیرد.

مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با بیان این که ظرفیت خانه‌های معلم بسیار محدود است و به رزرو اینترنتی نمی رسد، تصریح کرد : خانه‌های معلم تا حدی که در شهرستانها امکان داشته است در رزرو اینترنتی قرار گرفته است.

وی بیان کرد: در نوروز 95 هیچگونه افزایش قیمتی برای محل اسکان فرهنگیان در سراسرکشور نسبت به سال 94 وجود ندارد و نرخ‌ها مانند سال گذشته است.
نظرات بینندگان