arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۵۷۱۶۰
تاریخ انتشار: ۰۰ : ۱۶ - ۱۸ اسفند ۱۳۹۴

عیدی هواداران را می دهیم اما نارنجک نزنند!

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
سرپرست باشگاه استقلال گفت: برای سفر به سوئد هیچ هزینه ای را باشگاه استقلال پرداخت نمی کند و هیچ فرد اضافه ای هم حضور ندارد.

به گزارش انتخاب، بهرام افشارزاده، سرپرست باشگاه استقلال که تیمش این هفته آخرین بازی خود را در لیگ برتر در سال 94 انجام خواهد داد، امیدوار است در سال 95 بتواند 2 جام را به هواداران تیم آبی پوش پایتخت تقدیم کند. با او در ادامه درباره مسائل روز باشگاه استقلال و همچنین برخی موارد دیگر همکلام شدیم. گفت و گوی با بهرام افشارزاده را می خوانید: 

* این هفته استقلال با پدیده ای روبرو می شود که یکی از بهترین تیمهای نیم فصل دوم بوده است؟
بازی سختی در پیش داریم. شرایط پدیده نسبت به گذشته بهتر شده و نتایج خوبی کسب کرده است. ما باید با تمرکز بالا در این بازی ظاهر شویم تا بتوانیم سه امتیاز را کسب کنیم.

* هواداران انتظار دارند عیدی خوبی از تیمشان در این بازی بگیرند؟
خدا را شکر در این بازی مصدوم و محروم نداریم و دست پرویز مظلومی برای انتخاب نفراتش باز است. امیدوارم بتوانیم در آخرین بازی سال جاری عیدی خوبی به هواداران استقلال بدهیم.

* در بازی این هفته پرسپولیس و تراکتورسازی پرتاب نارنجک دردسرهای زیادی را به وجود آورد. با توجه به نزدیک شدن به چهارشنبه آخر سال برخی برای بازی استقلال و پدیده هم نگران هستند؟
باید مواظبت کنیم که این مسائل اتفاق نیفتد. هواداران استقلال باید مراقب باشند تا قبل از تعطیلات اتفاق خاصی برای تماشاگران نیفتد و آنها با روحیه خوبی به استقبال بهار بروند. من از هوادارانم می خواهم اگر دیدند کسی می خواهد چنین کاری کند او را به مسئولان نیروی انتظامی معرفی کند. باید در فضای ورزشی روحیه ورزشی نیز حاکم باشد و اصلا چنین اتفاقاتی معنا ندارد. 

* لیستی از حاضران در سفر استقلال به سوئد منتشر شده، از نظر شما تعداد همراهان استقلال زیاد نیست؟
هیچ فردی در این لیست اضافه نیست. آنهایی هم که شما دیده اید و شاید اسمشان را نشناسید، نماینده اسپانسر و تبلیغات هستند. سایر نفرات هم بازیکن و مسئولان استقلال هستند و حضورشان ضروری است. در ضمن در این سفر هیچ هزینه ای را باشگاه استقلال تقبل نکرده و همه هزینه ها بر عهده اسپانسر است. از باشگاه هم عباس کردنوری و به احتمال فراوان شاهرخ سبک دست در سفر به سوئد حضور خواهند داشت.

* پس لیستی که منتشر شده را تایید می کنید؟
ما لیست نهایی را به زودی منتشر خواهیم کرد. به همین دلیل روز گذشته هم با پرویز مظلومی در این خصوص جلسه گذاشتیم تا برنامه ریزی دقیقی برای ادامه مسابقات در اردو تنظیم نماییم.

* به روزهای پایانی سال نزدیک می شویم. سال 94 برای شما چگونه گذشت؟
سال خوبی بود. خوشحال هستیم که تیم را به خوبی آماده کردیم و هم اکنون مدعی کسب 2 جام است. وزارت ورزش هم در این بین به ما خیلی کمک کرد. باید تشکر ویژه داشته باشم از همکاران مان در وزارت ورزش و باشگاه استلال که بنده را در این راه همراهی کردند. 

* شما به یک مدیر پرکار معروف هستید. در تعطیلات نوروز هم در محل کار حاضر می شوید؟
در این باره تصمیم خاصی نگرفتم. اگر لازم باشد در محل کارم حاضر خواهم شد و نمی گذاریم کاری زمین بماند.

* برای سال 95 به هواداران قول می دهید که 2 جام را برایشان به ارمغان بیاورید؟
با برنامه ریزی هایی که انجام داده ایم، کسب این دو جام دور از دسترس نخواهد بود. تمام ارکان باشگاه در تلاش هستند تا این موفقیت رقم بخورد و امیدوارم هواداران نیز در این راه یار و یاور تیم باشند. 

منبع: کاپ

منبع: کاپ
نظرات بینندگان