کد خبر: ۲۵۷۳۵۹
تاریخ انتشار: ۱۶ : ۱۵ - ۱۹ اسفند ۱۳۹۴

دو سرنشین "بی.ام. و مرگ"حالت عادی نداشتند

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : رئیس پلیس راهور تهران گفت: دو سرنشین خودروی "بی. ام. و مرگ" که در اتوبان نیایش، دچار حادثه و آتش سوزی شد، حالت عادی نداشتند.

به گزارش میزان، سردار تیمور حسینی در حاشیه بازدید ازخبرگزاری میزان با اشاره به جزئیات تصادف مرگبار سه پسر جوان بی. ام. و سوار گفت: در این حادثه که بامداد چهارم اسفند در  مسير غرب به شرق بزرگراه نيايش، زير پل اشرفی اصفهانی رخ داد، خودروی بی.ام.و سری پنج، پس از برخورد با گاردریل از مسیر اصلی منحرف و با پایه پل برخورد کرد.
 
وی ادامه داد: در این حادثه سه سرنشین خودرو که هر سه مرد بودند در آتش سوزی خودرو جانشان را از دست دادند. در همان لحظات اولیه تصادف ،تیم ویژه کارشناسی  تصادفات در محل حاضر و تحقیقات‌شان را آغاز کردند.
 
به گفته رئیس پلیس راهور تهران براساس اعلام پزشکی قانونی، راننده و یکی از سرنشینان خودرو در زمان تصادف حالت طبیعی قرار نداشتند. همچنین خودرو در زمان برخورد با پایه پل، 195 کیلومتر بر ساعت سرعت داشته است.
 
حسینی با اعلام اینکه میزان استفاده از الکل و مواد روانگردان توسط رانندگان تهرانی افزایش نیافته است، گفت: برخی رانندگان که عمدتا جوان هستند با استفاده از مواد ممنوعه برای یک لحظه شادی خود، جان خود و سایر شهروندان را به خطر می اندازند. 
نظرات بینندگان