کد خبر: ۲۵۷۴۳۶
تاریخ انتشار: ۵۰ : ۲۱ - ۱۹ اسفند ۱۳۹۴

انفجار بمب دست ساز یک کشته و 6زخمی برجا گذاشت

معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران گفت: انفجار یک بمب دست ساز در یک منزل مسکونی در اسلامشهر یک کشته و شش مصدوم برجا گذاشت.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
سرهنگ «دوم مهدی» سرپناه شامگاه چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به هشدارهای پلیس در مورد خطرات و پیامدهای بازی با مواد آتش زا بخصوص بمب های دست ساز ، عصر چهارشنبه چند نفر در شهرستان اسلامشهر درحال ساختن این وسیله خطرناک بودند که بر اثر انفجار یک تن کشته و 6 تن دیگر به دلیل مصدومیت راهی بیمارستان شدند.

وی اظهار کرد: چهار مصدوم این حادثه به دلیل جراحات وارده به مراکز درمانی شهر تهران منتقل شده و دو مصدوم دیگر این حادثه توسط تکنیسین های اورژانس به صورت سرپایی مداوا شدند.

سرهنگ سرپناه ادامه داد: کارشناسان پلیس در محل حادثه مشغول بررسی علت اصلی این حادثه هستند و ما از خانواده ها تقاضا می کنیم با توجه به نزدیک شدن به مراسم شب چهارشنبه سوری مراقبت بیشتری از فرزندان خود داشته باشند.

معاونت اجتماعی فرماندهی ویژه غرب استان تهران خاطر نشان کرد: ما از شهروندان غرب استان تهران درخواست می کنیم به هنگام مشاهده خرید و فروش مواد آتش زا، که توسط عوامل سودجو و فرصت طلب صورت می گیرد مراتب را به مرکز فوریتهای پلیسی 110 اطلاع دهند.
منبع: ایرنا
نظرات بینندگان