arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۵۷۴۹۰
تاریخ انتشار: ۴۳ : ۱۰ - ۲۰ اسفند ۱۳۹۴

انفجار مواد‌محترقه دست‌ساز در اسلامشهر

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :  معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران گفت: انفجار یک بمب دست ساز در یک منزل مسکونی در اسلامشهر یک کشته و شش مصدوم برجا گذاشت.

سرهنگ دوم مهدی سرپناه شامگاه چهارشنبه در گفتگو با ایرنا افزود: با توجه به هشدارهای پلیس در رابطه با خطرات و پیامدهای بازی با مواد آتش زا بخصوص بمب های دست ساز ، عصر امروز چند نفر در شهرستان اسلامشهر درحال ساختن این وسیله خطرناک بود که بر اثر انفجار یک نفر کشته و شش نفر بدلیل مصدومیت راهی بیمارستان شدند.

وی اظهار مرد: چهار مصدوم این حادثه بدلیل جراحات وارده به مراکز درمانی شهر تهران منتقل شده و دو مصدوم دیگر این حادثه توسط تکنیسین های اورژانس به صورت سرپایی مداوا شدند .

سرهنگ سرپناه ادامه داد: کارشناسان پلیس در محل حادثه مشغول بررسی علت اصلی این حادثه هستند و ما از خانواده ها تقاضا می کنیم با توجه به نزدیک شدن به مراسم شب چهارشنبه سوری مراقبت بیشتری از فرزندان خود داشته باشند.

معاونت اجتماعی فرماندهی ویژه غرب استان تهران خاطر نشان کرد: ما از شهروندان غرب استان تهران درخواست می کنیم به هنگام مشاهده خرید و فروش مواد آتش زا، که توسط عوامل سودجو و فرصت طلب صورت می گیرد مراتب را به مرکز فوریتهای پلیسی 110 اطلاع دهند.
نظرات بینندگان