arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۵۷۶۸۲
تاریخ انتشار: ۰۰ : ۱۲ - ۲۱ اسفند ۱۳۹۴

انتقاد چمران به بودجه شورای عالی استان‌ها در سال 95

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : رئیس شواری عالی استان‌ها با اشاره به اینکه بایستی بودجه کافی به شورای عالی استان‌ها اختصاص داده شود، گفت: متأسفانه بودجه‌ای که در سال 95 برای این مجموعه دیده شده است پاسخگوی برنامه‌ها و طرح‌ها نیست.

به گزارش فارس، مهدی چمران با اشاره به پرداخت اعتبارات شورای عالی استان‌ها در سال 94 از سوی دولت اظهار داشت:‌ خوشبختانه با رایزنی‌های صورت گرفته اعتبارات این مجموعه در سال 94 به طور کامل پرداخت شده است.

وی تصریح کرد: در سال 94، 9 میلیارد و 600 میلیون تومان برای شورای عالی استان‌ها اختصاص داده شده بود که این اعتبارات به این مجموعه داده شده است.

چمران با انتقاد از اعتبارات سال آینده شورای عالی استان‌ها گفت: رایزنی‌هایی از قبل با مسئولان دولتی برای افزایش حداقل دو برابری اعتبارات شورای عالی استان‌ها صورت گرفته بود اما در لایحه بودجه این تنها 9 میلیارد و 600 میلیون تومان برای شورای عالی استان‌ها دیده شده است.

رئیس شورای عالی استان‌ها ادامه داد: با چنین بودجه‌هایی نمی‌توان گام‌های مؤثری را در مجموعه شورای عالی استان‌ةا برداشت و امیدواریم مجلس شورای اسلامی اعتبارات را افزایش دهد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: شورای عالی استان‌ها در سال 95 بنا دارد تعامل و همکاری خود را با دولت و سایر دستگاه‌ها جهت خدمت‌رسانی بیشتر به مردم افزایش دهد.
نظرات بینندگان