arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۵۸۲۳
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: ۱۵ : ۱۳ - ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۰

حضور چهره های سیاسی در یک شرکت هرمی

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
این شرکت که ادعا می کند بزرگترین تیم هرمی در آسیا است و افراد سرشناسی چون نمایندگان فعلی و سابق مجلس، چهره های سیاسی احزاب سیاسی ، بازیگران، قضات و اساتید دانشگاه در آن عضویت دارند.

به گزارش انتخاب به نقل از مشرق، سه شرکت هرمی به نام های "پ"، "غ" و "س" که از سوی یک شرکت هرمی بزرگ مادر تغذیه می شوند به صورت گسترده اقدام به فعالیت هرمی و جذب اعضا به خصوص جوانان کرده اند.

در شرکت "پ" ادعا می کند که بزرگترین تیم هرمی در آسیا است و افراد سرشناسی چون نمایندگان فعلی و سابق مجلس، چهره های سیاسی احزاب سیاسی ، بازیگران، قضات و اساتید دانشگاه در آن عضویت دارند.

این شرکت که با شعار "فقرزدایی" و "ارتقاء فرهنگی با آموزش" اقدام به جذب عضو برای خود نموده است، کتاب "ن. م" و سی دی "ر" را به عنوان منابع برای اعضا معرفی میکند.

روش کار شرکت "پ" به این صورت است که اعضای تازه وارد را در مرحله اول 3 روز به صورت اختیاری و در مرحله بعد 3 روز به صورت اجباری در اتاقی حبس کرده و با آموزش یکسان بر روی عقیده اعضا کار می کند.

 مشرق به زودی گزارشی درباره این شرکت ها منتشر خواهد کرد.
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۱
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۲۱ - ۱۳۹۰/۰۲/۲۶
0
4
خودتون رو مسخره کردین با این خبر رسانی؟؟؟؟

کل اطلاع رسانیتون شده حروف مخفف
ناشناس
|
NETHERLANDS
|
۱۲:۱۹ - ۱۳۹۰/۰۲/۲۷
0
0
ببخشید اسم شرکت پ اگر به شرکت غ و س وصل بشه و آقای د از خانم ش شکایت کنه برادر خانم واو از زن برادر عروس آقای جیم چی میشه؟
نظرات بینندگان