arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۵۸۳۲۰
تاریخ انتشار: ۱۱ : ۱۵ - ۲۴ اسفند ۱۳۹۴

باند قاچاق انسان در جنوب پایتخت متلاشی شد

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : افرادی که در پوشش قاچاق اقدام به گروگانگیری می‌کردند، توسط پلیس شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش پارس نیوز، ساعت 2 بامداد، در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی تهران بزرگ مبنی بر گروگانگیری در منطقه شورآباد تهران بلافاصله تیمی از ماموران کلانتری 170 کهریزک در محل حاضر شدند.

بررسی‌های پلیسی حکایت از آن داشت که 3 مرد جوان اقدام به ربودن تعدادی اتباع افغان کردند و پس از ضرب و جرح از آنان در خواست کردند که باید بستگانشان در ازای آزادی آنان پول پرداخت کنند.

در ادامه محل نگهداری گروگان‌ها در منزلی حوالی شورآباد مورد شناسایی قرار گرفت که ماموران محل را تحت کنترل قرار داده و موفق شدند 16 افغان را که به طور قاچاق وارد کشور شده بودند‌ را از دست گروگانگیران نجات و به کلانتری منتقل کنند.

همچنین 3 متهم اصلی پرونده نیز در عملیات‌های پی در پی پلیسی بازداشت و تعدادی خودرو که جهت انتقال متهمان بکارگرفته می‌شد؛‌ توقیف شد.

سرهنگ رضا بستو رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با اعلام این خبر به باشگاه خبرنگاران گفت: در بررسی‌های پلیسی مشخص شد که متهمان اعضای باند قاچاق انسان در جنوب پایتخت هستندکه جهت سیر مراحل قانونی در اخیتار پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفتند.
نظرات بینندگان