کد خبر: ۲۵۸۴۳۳
تاریخ انتشار: ۳۸ : ۰۹ - ۲۵ اسفند ۱۳۹۴

واژگونی بونکر در بزرگراه چمران

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از واژگونی یک دستگاه بونکر سیمان در ولنجک خبر داد.

به گزارش ایسنا، سیدجلال ملکی در این باره گفت: در ساعت 4:51 صبح امروز یک مورد حادثه واژگونی بونکر به سامانه 125 اطلاع داده شد که در پی آن ستاد فرماندهی آتش‌نشانان ایستگاه 88 را به محل حادثه واقع در مسیر شمال به جنوب بزرگراه چمران قبل از ولنجک اعزام کرد.

وی با اشاره به حضور آتش‌نشانان در محل حادثه، گفت: پس از حضور عوامل آتش‌نشانی در محل مشاهده شد که یک دستگاه بونکر حامل سیمان در حال حرکت در مسیر بوده که ناگهان واژگون شده و با گاردریل و تیر چراغ برق میانه بزرگراه برخورد کرده است.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه این حادثه سبب پارگی کابل‌های برق شده بود، گفت: عوامل آتش‌نشانی با حضور در محل اقدام به ایمن‌سازی خودرو کرده و راننده بونکر را در حالی که دچار آسیب‌دیدگی شده بود، برای درمان به عوامل اورژانس تحویل دادند.

ملکی ادامه داد: سپس گروهی دیگر از آتش‌نشانان با کمک دو دستگاه جرثقیل بونکر را به حالت اولیه برگردانده و پس از ایمن‌سازی محل، در ساعت 7:07 صبح امروز به عملیات خود خاتمه دادند.

به گفته سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در پی این حادثه، ترافیک سنگینی در بزرگراه چمران ایجاد شده بود که با حضور عوامل راهنمایی و رانندگی نسبت به مدیریت و روانسازی آن اقدام شد.

ملکی همچنین اعلام کرد که علت این حادثه از سوی کارشناسان پلیس راهنمایی و رانندگی بررسی و اعلام خواهد شد.
نظرات بینندگان