کد خبر: ۲۵۸۸۴۷
تاریخ انتشار: ۴۶ : ۱۱ - ۲۷ اسفند ۱۳۹۴

جاده هایی که به دلیل بارندگی پرترافیک شدند

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : پلیس راهور ناجا با توجه به بارش برف و باران در اکثر محورهای شمالی و غربی کشور، از رانندگان خواست با توجه به افزایش ترافیک، نسبت به مدیریت زمان حرکت خود دقت کنند.

به گزارش تسنیم، با توجه به بارش‌هایی که از شب گذشته در محورهای متعدد سراسر کشور آغاز شده، موج اول سفرهای نوروزی با کندی مواجه شده است.

پلیس راهور نیروی انتظامی با هشدار به رانندگان پیش‌بینی کرد به دلیل بارش‌های برف و باران در جاده‌های مختلف کشور که عمدتا در استان‌های شمالی و غربی هستند، ترافیک خروجی از شهرها افزایش خواهد یافت.

پلیس راهور همچنین از رانندگان و مسافران خواست با توجه به افزایش ترافیک و کندی حرکت خودروها، نسبت به مدیریت زمان حرکت توجه و دقت بیشتری داشته باشند.

در حال حاضر، در استان‌های آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل، کردستان، همدان، گیلان و مازندران به دلیل بارش برف و باران جاده‌ها لغزنده هستند.

سرهنگ اسفندی رئیس اداره تصادف پلیس راهور ناجا گفت: اکثر جاده‌های استان‌های آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل به خلخال، آستارا به اردبیل، اسالم به خلخال، پاوه و سنقر در کرمانشاه، دیواندره، سقز و مریوان در کردستان و گردنه اسدآباد در همدان با بارش برف مواجه هستند.

وی ادامه داد: در سایر جاده‌های گیلان، کردستان، مازندران، گلستان و همدان نیز بارش باران گزارش شده است.

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور همچنین از مسدود شدن جاده کرج چالوس به دلیل بارش شدید برف، کولاک و یخبندان از ساعت 3 بامداد امروز خبر داد و گفت: محورهای شمشک به دیزین و پونل به خلخال نیز به دلیل عدم ایمنی همچنان مسدود هستند.

اسفندی گفت: اکثر محورهای استان خراسان شمالی نیز در حال حاضر با پدیده مه‌گرفتگی روبه‌رو هستند.

نظرات بینندگان