کد خبر: ۲۵۹۰۸۲
تاریخ انتشار: ۳۶ : ۰۸ - ۲۹ اسفند ۱۳۹۴

سریالی که دقیقه 90 نوروزی شد

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
تهیه‌کننده سریال «قرعه» که در آخرین روزهای سال به عنوان سریال نوروزی شبکه سه معرفی شد، درباره‌ی جابه‌جایی پخش مجموعه‌های نوروزی در دقیقه 90 نکاتی را بیان کرد.

به گزارش انتخاب، محمود اتحادی درباره اقدام تلویزیون مبنی بر تغییر پخش سریال‌های نوروزی بیان کرد: نه اینکه پخش شدن یا نشدن سریالمان از تلویزیون برای ما اهمیت نداشته باشد اما همه می‌دانند بیشتر سریال‌ها در حال حاضر در مرکز امور نمایشی سیما ساخته و از آنجا دروازه‌بانی می‌شوند. در نتیجه خیلی نمی‌توان نسبت به این اقدام اعتراض کرد.

این تهیه‌کننده درباره جابه‌جایی پخش سریال «قرعه» از شبکه تهران به شبکه سه سیما گفت: برای ما فرقی نمی‌کرد که سریال «قرعه» از چه شبکه‌ای پخش شود به جهت اینکه کار برای مرکز امور نمایشی سیماست.

اتحادی در پاسخ به اینکه آیا سریال «قرعه» با محدودیت زمانی برای ساخت همراه است؟ اظهار کرد:‌ در حال حاضر 10 قسمت از مجموعه «قرعه» آماده پخش است و از نظر زمانی مشکلی برای ساخت این مجموعه نداشته‌ایم. همچنان تلاش می‌کنیم قسمت‌های آخر را تا هشتمین روز نوروز به پایان برسانیم.

این تهیه‌کننده از حضور بازیگران جدید در قسمت‌های پایانی مجموعه «قرعه» خبر داد و گفت: در حال مذاکره با دو بازیگر برای حضورشان در مجموعه هستیم.

اتحادی همچنین در پاسخ به اینکه آیا کامل نبودن فیلمنامه تأثیر منفی بر روند ساخت مجموعه‌های مناسبتی دارد؟ اظهار کرد:‌ اتفاقا کامل نبودن فیلمنامه تأثیر مثبتی بر روند کار دارد. از این جهت که می‌توان نظرات مردم را در قسمت‌های پایانی لحاظ کرد و این امکان وجود دارد که پایان قصه را به دلیل بازتاب مردم تغییر بدهیم. از این جهت تأثیر مثبتی دارد و ما در لحظه می‌توانیم قسمت پایانی را تغییر بدهیم. به طور کلی کار ما در ساخت ادامه مجموعه سخت‌تر خواهد شد اما اگر به بهتر بودن کار کمک می‌کند، این سختی ارزشش را دارد.

به گزارش ایسنا، سریال «قرعه» این روزها در لوکیشنی واقع در دیباجی تصویربرداری می‌شود.

به گفته تهیه‌کننده، عوامل ساخت این مجموعه به کارگردانی برزو نیک‌نژاد قسمت‌های پایانی این مجموعه را قرار است در بهشت زهرا (س) تصویربرداری کنند. همچنین گلابدره و امامزاده قاسم نیز از دیگر لوکیشن‌های مجموعه «قرعه» هستند.
نظرات بینندگان