arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۵۹۱۶۷
تاریخ انتشار: ۳۹ : ۱۷ - ۲۹ اسفند ۱۳۹۴

پیام نوروزی ولایتی: حل و فصل پرونده هسته ای از مهمترین رویدادهای سال 94 بود

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
 دکتر ولایتی در پیام نوروزی خود که در صفحه اینستاگرامش منتشر شد یکی از مهمترین رویدادهای سال 94 را حل و فصل پرونده هسته ای جمهوری اسلامی ایران دانسته است.

دکتر ولایتی در آستانه نوروز سال 1395 در پیامی که در صفحه اینستاگرام خود منتشر نمود ضمن تبریک نوروز به همه مردم عزیز و بزرگوار ایران و علاقه مندان به کشور و نظام در داخل و خارج از کشور گفت:سال 1394 سالی پربرکت و توام با موفقیت های بزرگ برای نظام و مردم عزیز بود و سالی دیگر از اقتدار نظام با هدایتها و رهبری های داهیانه مقام معظم رهبری سپری گردید و البته با پیروزی ملت در حضور حداکثری پای صندوق های رای انتخابات اسفند ماه تکمیل شد.

مشاور مقام معظم رهبری افزود: سالی که گذشت مردم عزیز همچون تمام دوره ها و روزهای انقلاب در همه صحنه ها حضور یافتند و چون همیشه حمایت و پشتیبانی خود را از نظام به نمایش گذاشتند و باید قدردان این همراهی ها باشیم و مسیولان عزیز هم تلاش و همت خویش را برای ارائه خدمت بهتر و رفع مشکلات این مردم بزرگوار به کار گیرند.

وی به یکی از مهمترین رویدادهای سال 1394 هم اشاره کرد و افزود: یکی از مهمترین رویدادهای سال 94 حل و فصل پرونده هسته ای جمهوری اسلامی ایران بوده که باید برای اجرای دقیق و تامین دستاوردهای آن که مورد تاکید رهبری معظم انقلاب نیز بوده و هست تلاش نمود. 

دکتر ولایتی تصریح کرد:ان شاء الله در سال 1395 نیز شاهد توفیقات و اقتدار بیش از پیش نظام در سایه حمایت ها و پشتیبانی ملت عزیز خواهیم بود.

دکتر ولایتی در پایان این مطلب گفت:ضمن تبریک نوروز 1395، برای همه مردم عزیز و بزرگوار ایران و علاقه مندان به کشور و نظام در داخل و خارج کشور سربلندی، عزت، سلامتی و توفیق در سایه توجهات الهی و عنایات ایمه اطهار آرزومندم.

نظرات بینندگان