کد خبر: ۲۶۱۵۹۴
تاریخ انتشار: ۵۸ : ۱۲ - ۱۸ فروردين ۱۳۹۵

دزدان نوروزی پایتخت به دام پلیس افتادند

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : متهمان با مشاهده مامورین قصد فرار داشتند که با شگردهای پلیسی همگی دستگیر و خودشان را "غلام؛"،محمود"؛"احسان"؛"عادل" و "ماهرخ" معرفی کردند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان،‌ ساعت 6 صبح ،‌ پانزدهم فرودین ماه عوامل گشت کلانتری 114 غیاثی در حال گشت زنی در خیابان خاوران بودند که به یک دستگاه خودرو پراید نوک مدادی با یک نفر سرنشین مشکوک شدند.

در بررسی خودرو مشخص که این وسیله نقلیه دارای سابقه سرقت است که در ادامه راننده به محض مشاهده ماموران  اقدام به فرار کرد که پس از تعقیب و گریز کوتاهی وارد کوچه بن بستی شد، سپس خودرو‌ رها کرد و داخل یک از خانه‌ها شد.

با توجه به سرقتی بودن خودرو مذکور ، با هماهنگی مرکز پیام کلانتری و با حضور سرگشت کلانتری و همکاری دیگر واحدهای گشتی و با توجه به مشهود بودن جرم با رعایت موازین شرعی و قانونی ماموران وارد منزل شدند.

متهمان با مشاهده ماموران قصد فرار داشتند که با شگردهای پلیسی همگی دستگیر و خودشان را "غلام؛"،محمود"؛"احسان"؛"عادل" و "ماهرخ" معرفی کردند.

در بررسی‌های مشخص شد که این افراد از اعضای باند سارقان لوازم خودرو در شرق پایتخت هستند که منزل مذکور را پاتوق و مخفیگاه خود کرده‌اند.

در بازرسی از مخفیگاه متهمان دو دستگاه موتورسیکلت سرقتی به همراه تعداد قابل توجه ای لوازم خودرو ،اموال منزل نظیر فرش و تابلو فرش کشف و ضبط شد.

سرهنگ حسین اسدی سرکلانتر ششم پلیس پایتخت درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران جوان،‌ گفت: متهمان جهت تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفتند.

سرکلانتر ششم پلیس پایتخت در پایان خاطر نشان کرد: شکات و مالباختگانی که در ایام نوروز از خودرو و منازل آنان در محدوده شرق تهران سرقت شده است جهت بررسی و پیگیر پرونده هایشان به پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ واقع در اتوبان محلاتی،بلوار نبرد ،خیابان شهید بیدی مراجعه نمایند.

نظرات بینندگان