کد خبر: ۲۶۱۶۸۶
تاریخ انتشار: ۵۰ : ۱۹ - ۱۸ فروردين ۱۳۹۵

روسیه:پیروزی‌های اخیر ارتش‌سوریه راه رابرای حمله به مرکز داعش باز کرد

«ماریا زاخاروف» سخنگوی رسمی وزارت خارجه روسیه طی سخنانی اظهار داشت: پیروزی های اخیر ارتش سوریه شرایط را برای حمله به شهر الرقه مرکز داعش فراهم می کند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
سخنگوی وزارت خارجه روسیه در سخنانی اعلام کرد که دستاوردهای اخیر ارتش سوریه راه را برای حمله به مرکز داعش در سوریه یعنی شهر الرقه باز کرد.

به گزارش «انتخاب»، «ماریا زاخاروف» سخنگوی رسمی وزارت خارجه روسیه طی سخنانی اظهار داشت: پیروزی های اخیر ارتش سوریه شرایط را برای حمله به شهر الرقه مرکز داعش فراهم می کند.
 
به گزارش شبکه المنار، زاخاروف در ادامه سخنان خود تصریح کرد: پیروزی های اخیری که ارتش سوریه کسب کرد، راه را برای حمله بعدی ارتش به مرکز داعش در سوریه یعنی شهر الرقه و استان دیرالزور باز می کند.
 
سخنگوی وزارت خارجه روسیه در ادامه در رابطه با فعالیت کارشناسان روس در زمینه مین روبی در شهر باستانی تدمر نیز گفت: کارشناسان مواد منفجره روسی بیش از ۱۵۰۰ مین و بمب کارگذاشته شده را در شهر تدمر خنثی کردند.
 
گفتنی است پیش از این وزارت دفاع روسیه با صدور بیانیه ای از آغاز به کار کارشناسان مین روب روسی در شهر باستانی «تدمر» که به تازگی آزاد شده است، خبر داد.

منبع: مهر
نظرات بینندگان