arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۶۱۷۳۷
تاریخ انتشار: ۲۳ : ۰۹ - ۱۹ فروردين ۱۳۹۵

آخرین نرخ پیشنهادی آپارتمان‌های زیر 100 متر تهران

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
 سیاری از سازنده‌ها و مالکان که در سال گذشته به طمع فروش واحدهای خود با نرخ بالاتر از متوسط قیمت بازار، نرخ پیشنهادی ملک خود را بالاتر اعلام می‌کردند.

بررسی فایل نرخ‌های پیشنهادی آپارتمان‌های مسکونی در شهر تهران طی یک هفته اخیر نشان می‌دهد: بسیاری از سازنده‌ها و مالکان که در سال گذشته به طمع فروش واحدهای خود با نرخ بالاتر از متوسط قیمت بازار، نرخ پیشنهادی ملک خود را بالاتر اعلام می‌کردند با ورود به سال جدید و امید به روشن شدن موتور ساخت‌وساز، نرخ‌های پیشنهادی خود را با نرخ قطعی آپارتمان‌های فروش رفته در همان محله هماهنگ کرده‌اند.

از میان نرخ‌های پیشنهادی آپارتمان‌های زیر 100 متر مربع در روز پایانی این هفته بالاترین نرخ پیشنهادی مربوط به آپارتمانی 78 متری در منطقه یک است که مترمربعی 12 میلیون تومان از سوی مالک برای فروش گذاشته شده است. عمربنای این فایل 7 سال عنوان شده است. همچنین ارزان‌ترین نرخ پیشنهادی مربوط به آپارتمانی 13 ساله در محدوده جاده خاوران است. این ملک 100 متری، از سوی مالک با قیمت یک میلیون و 300 هزار تومان در هر مترمربع پیشنهاد شده است. 

البته در این میان نرخ‌های پیشنهادی مربوط به خانه‌های نوساز اکثرا بالاتر از نرخ میانگین منطقه معرفی شده‌اند. به عنوان مثال آپارتمانی 100 متری در محدوده آبشناسان(شهران) مترمربعی 6 میلیون تومان از سوی مالک برای فروش پیشنهاد شده این در حالی است که مطابق با بررسی‌ها میانگین قیمت فروش آپارتمان نوساز در این محدوده مترمربعی 4 میلیون و 650 هزار تومان است.منبع: دنیای اقتصاد
نظرات بینندگان