کد خبر: ۲۶۲۰۹۵
تاریخ انتشار: ۰۱ : ۱۵ - ۲۱ فروردين ۱۳۹۵

مهلت انتخاب رشته آزمون دکتری تمدید شد

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : مهلت انتخاب رشته داوطلبان آزمون دکتری نیمه‌متمرکز سال ۹۵ تا فردا یکشنبه ۲۲ فرودین تمدید شد.

به گزارش دانشجو، مهلت انتخاب رشته نیز برای داوطلبانی که هنوز اقدام به انتخاب رشته نکردند تا فردا یکشنبه ۲۲ فرودین تمدید شد.
 
دفترچه اصلاحات انتخاب رشته نیز عصر امروز بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد و افرادی که ثبت‌نام کرده‌اند هم می‌توانند تا فردابرای ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند.
 
داوطلبان مجاز به انتخاب رشته می‌توانند در مهلت تمدید شده با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی اینترنتی www.sanjesh.org برای ثبت و انتخاب حداکثر ۵۰ کد رشته از کد رشته محل‌های مورد علاقه خود در رشته امتحانی مربوطه اقدام کنند.
 
داوطلبان باید ابتدا نسبت به مطالعه دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی و دفترچه شماره ۲ آزمون دکتری نیمه متمرکز سال ۹۵ که از امروز بر روی سایت سازمان قرار می‌گیرد اقدام کرده سپس کد رشته محل‌های مورد علاقه خود را از کد رشته محل‌های مربوطه به رشته امتحانی خود انتخاب کرده و پس از آن نسبت به ثبت کد رشته محل انتخابی در فرم انتخاب رشته اینترنتی مبادرت کنند.

نظرات بینندگان