arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۶۲۳۰۶
تاریخ انتشار: ۳۰ : ۱۶ - ۲۲ فروردين ۱۳۹۵

کری خوانی بازیکنان پرسپولیس برای استقلالی ها

هافبک پر‌سپولیس می‌گوید با توجه به آمادگی تیمش می‌تواند استقلال را در داربی 82 با دو گل شکست دهد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
 هافبک پر‌سپولیس می‌گوید با توجه به آمادگی تیمش می‌تواند استقلال را در داربی 82 با دو گل شکست دهد.

فرشاد احمدزاده، در حاشیه تمرین امروز (یکشنبه) پر‌سپولیس در جمع خبرنگاران درباره داربی 82 پایتخت، اظها‌ر کرد: این بازی حساسیت خاص خودش را دارد، ولی ما باید همه بازی‌ها را با موفقیت پشت سر بگذاریم و برای این کار همت و تلاش بازیکنان و حمایت هو‌اد‌ا‌ران را می‌خواهیم.

او درباره این که آیا پر‌سپولیس با توجه به آمادگی نسبی‌اش نسبت به استقلال در بازی‌های گذشته می‌تواند این دیدار را پشت سر بگذارد، افزود: داربی از حساسیت خاصی برخوردار است و این طور نیست که تیم آماده حتما پیروز میدان شود. ما از هفته هفتم تا به حال نباخته‌ایم و این به خاطر شرایط کادرفنی و بازیکنان است.

او در پاسخ به این سوال که آیا برای استقلال کری نمی‌خواند، گفت: ما می‌خواهیم قهرمان شویم و برای استقلالی‌ها در زمین کری می‌خوانم. برای ما فرقی نمی‌کند چه تیمی روبه‌روی تیم ما باشد و ما فقط برای پیروزی به میدان می‌رویم.

احمدزاده در پاسخ به این سوال که آیا حساسیت‌های این دیدار روی او هم تاثیرگذار است ، گفت: ما در قالب خاصی بازی می‌کنیم و سعی می‌کنیم همین روند را در بازی‌ها ادامه دهیم. حساسیت این دیدار می‌تواند روی عملکرد بازیکنان تاثیرگذار باشد، ولی فکر می‌کنم که داربی را با پیروزی دو بر صفر پشت سر می گذاریم.

هافبک پر‌سپولیس درباره جنجال برانگیز شدن خوشحالی دیروزش با محسن مسلمان، بیا‌ن‌ کرد: خوشحالی خاصی بود. چهار، پنج بازی است که این خوشحالی را انجام می‌دهیم و برای ما فرق نمی‌کند که استقلال باشد یا ملوان. شاید هر کسی برداشت مختلفی داشته باشد، اما ما فقط خوشحالی می‌کنیم.

او درباره عدد "6" گفت: همه دنیا می‌دانند که "6" چه معنایی دارد.

احمدزاده درباره عدد "24" نیز اظها‌ر کرد: 24 نماد کاپیتان ابدی ما است و جام قهرمانی را به خاطر او به دست می‌آوریم.

نوراللهی: استقلال را 2 بر صفر می‌بریم
بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس پیش بینی کرد تیمش داربی را با نتیجه 2 بر صفر می‌برد.

احمد نوراللهی در حاشیه تمرین امروز (یکشنبه) پر‌سپولیس درباره دیدار حساس تیمش در هفته‌ آینده گفت: خدا را شکر می‌کنم که قبل از داربی پیروزی خوبی را به دست آوردیم. تلاش بازیکنان و کادرفنی و کمک خداوند باعث شد قبل از داربی روحیه خوبی داشته باشیم.

او ا‌دا‌مه‌ داد: همدلی و همبستگی خوبی در تیم ایجاد شده و هر چند داربی حساسیت خاص خود را دارد، اما تلاش می‌کنیم که سه امتیاز بازی را بگیریم. همین طور تلاش می‌کنیم که جای خالی کمال کامیابی‌نیا را پر کنیم.

نوراللهی در ادامه گفت: به نباختن عادت کرده‌ایم که آن هم به همبستگی تیم بر می‌گردد. امیدوارم در داربی هم این روند را ادامه دهیم. البته استقلال تیم بسیار خوبی است، اما ما تلاش می‌کنیم با یک بازی تماشاگر پسند برنده شویم.

نوراللهی در ادامه با بیان این که تیمش می‌تواند استقلال را با نتیجه‌ 2 بر صفر شکست دهد، به هادی نوروزی، کاپیتان فقید تیمش اشاره کرد و گفت: موفقیتی که اکنون کسب کرده‌ایم به خاطر هادی است. از دست دادن او همبستگی را بین ما بیشتر کرد. امیدوارم آخر فصل قهرمان شویم و جام را به روح هادی تقدیم کنیم.
منبع: ایسنا
نظرات بینندگان