کد خبر: ۲۶۲۳۸۴
تاریخ انتشار: ۲۱ : ۱۰ - ۲۳ فروردين ۱۳۹۵

قاضی‌پور: گفتم به مردان رای دهید نه مردان زن صفت

نماینده مردم ارومیه معتقد است که حواشی ایجاد شده برای وی به دلیل استناد به ترجمه بی بی سی بوده و او در سخنرانی خود هیچ توهینی به نمایندگان زن نکرده است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
نماینده مردم ارومیه معتقد است که حواشی ایجاد شده برای وی به دلیل استناد به ترجمه بی بی سی بوده و او در سخنرانی خود هیچ توهینی به نمایندگان زن نکرده است.

هفته نامه تماشاگران امروز در جدید‌ترین شماره خود با نادر قاضی‌‌پور نماینده فعلی مردم ارومیه در مجلس که توانسته به عنوان منتخب مردم این شهر به مجلس دهم نیز راه یابد، گفت‌وگو کرده است.

 قاضی‌پور در این گفت‌وگو به حواشی بوجود آمده برای وی پس از انتشار کلیپ سخنرانی تبلیغات انتخاباتی‌اش که در آن مطالبی را در مورد نمایندگان زن و عملیاتی که در آن 600 نیروی عراقی را کشته بود، پرداخته و مصر است که بگوید در آن سخنرانی هیچ توهینی نکرده و برخی اول و آخر حرف‌هایش را حذف کرده‌اند.

مهمترین‌ بخش‌های این گفت‌وگو در ادامه می‌آید:
** همین الان هم اگر در ارومیه انتخابات برگزار شود من دو برابر رأی می‌آورم. من نوکر ملت هستم. در من به روی ملت باز است. ... در طول هشت سال خدمتم در مجلس یک‌بار هم غیبت و تأخیر ندارم و تا امروز یک‌بار هم ماشین مجلس جلوی در خانه دنبال من نیامده. من با مترو می‌آیم (کارت مترویش را نشان می‌دهد). مردم دوست دارند نماینده‌شان صادق باشد. شما نگاه کنید، بعد از انتخابات هم 20 بار صحبت کرده‌ام و شما تزلزلی در مواضع من ندیده‌‌اید.

** قرار بود ما پوستر نزنیم و بدون پوستر کاندیدا شویم. به گفته حسابدار‌مان کل هزینه ما در این انتخابات 42 میلیون تومان بوده.
{پول تبلیغات از کجا آمده}:من از قدیم وضع مالی‌ام خیلی خوب است. اگر بخواهم مجلس یازدهم کاندیدا شوم از الان پولم را ذخیره می‌کنم.

**{ سخت‌گیری منتخبان مجلس دهم در بررسی اعتبارنامه}من مشکلی با این قضیه ندارم. در چارچوب قانون از خودم دفاع خواهم کرد.
{ در رابطه توهین به خانم‌ها}: مجازی‌ها خط دهی شده‌اند. الان شما با من صحبت می‌کنید من می‌توانم حرف اول و آخر و وسط شما را جدا کنم و منتشر کنم. می‌توانم با حرف‌های شما بازی کنم. ما گفتیم به مردان رأی بدهید، نه مردان زن‌صفت. اینها آمدند گفتند این گفته به زن‌ها رأی ندهید. ... گفتم ما که مرد هستیم و در طول 24 ساعت 20 ساعت کار می‌کنیم باز هم کم می‌آوریم. اینها که زن هستند و باید از بچه‌های‌شان مراقبت کنند و شوهرداری هم بکنند، بیشتر کم می‌آورند و اگر این وقت را گذاشته‌اند دارند ایثار می‌کنند. پس چرا آنجا که گفتم ایثار می‌کنند را حذف کرده‌اند؟

**{شما گفته بودید که زن‌ها آنجا نیایند، بلا سرشان می‌آورند}:نه اصلاً چنین چیزی نگفته‌ام! شما از آقایان اکبریان و رحمانی و محجوب بپرسید. اینها همه ترک هستند. بیایند ترجمه کنند. چرا به ترجمه بی‌بی‌سی استناد می‌کنند؟ مگر بی‌بی‌سی دوست ماست؟ روباه پیر همیشه در ایران فتنه انداخته است.

**{ نامه یک جانباز مبنی بر اینکه قاضی‌پور در آن عملیات نبوده که بتواند نیروهای عراقی را بکشد}:ایشان عملیات آخر را می‌گوید. من عملیات مسلم بن عقیل را می‌گویم که آن آقا در آن عملیات حضور نداشت. ایشان عملیات چند سال بعد را می‌گوید. این کشته‌شده‌ها در جنگ بوده. مگر می‌شود 600 نفر را یک‌جا کشت؟ این حرف‌ها را آقایان درآوردند.

** برجام باعث شد نفت بفروشیم و پول به کشور بیاوریم. ما فروش نفت داشتیم ولی قیمت‌ها پایین آمد. عربستان سالانه چند ده میلیارد دلار بابت کاهش قیمت نفت ضرر می‌کند و دیگر توان ضرر ندارد. وقتی بُرید قیمت‌ها بالا می‌رود. ما اگر به فرمان رهبری گوش کنیم پیشرفت می‌کنیم.

**موشک حق مسلم ماست. اگر موشک نداشتیم که آمریکا با ما مذاکره نمی‌کرد. زمانی که دوربرد ما به اروپا رسید پای مذاکره آمدند. حتماً باید باشد.

**یک خانه یکی دو طبقه در نظام‌آباد دارم. بعضی وقت‌ها که اینجا {مجلس}سرد می‌شود به خانه نظام‌آباد می‌روم. وقت یک ساعت رفت و یک ساعت برگشت نداریم. وقت تلف می‌شود. یک ساعت هم بیشتر به کار مردم برسیم بهتر است.

**من تنها نماینده‌ای هستم که به همه تلفن‌ها جواب می‌دهم و روی آیفون هم صحبت می‌کنم. من جانباز سی درصد هستم و گوش‌هایم در عملیات رمضان مهدی باکری به من فرمان داد برو وسط دشمن آرپیجی بزن. انقدر آرپیچی زدم که پرده گوش‌هایم آسیب دید. ولی جانبازی‌ام را از شیمیایی‌ام گرفته‌ام.

**الان فیش حقوقی‌ام را می‌دهم که تو سایت‌ها منتشر کنید (فیش‌های حقوقی یک سالش را می‌دهد). ما مفت‌کاری می‌کنیم. نه اضافه‌کاری به ما می‌دهند و نه حق مأموریت. شما 13 به در پیش زن و بچه‌‌تان بوده‌اید، من باید می‌آمدم سرکار. الان حقوق کارگر را 800 هزار تومان تعیین کرده‌اند. کلی کارخانه تعطیل شدند. درست است که ما به حاشیه بپردازم.
نظرات بینندگان