arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۶۲۴۳
تاریخ انتشار: ۴۲ : ۱۴ - ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۰

اتفاقی که عزت الله انتظامی را بازیگر کرد

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

رئیس افتخاری جشنواره فیلم شهر با بیان این که اولین جرقه فکری‌ام برای شغل آینده از یک مراسم عروسی در همسایگی‌مان شکل گرفت، تصریح کرد: وقتی مراسم روحوضی را در این مراسم دیدم، تصمیم گرفتم بازیگر شوم.  
 به گزارش انتخاب به نقل از فارس، در آیین پایانی بخش محله و دانش آموزی چهارمین جشنواره فیلم شهر با حضور عزت‌الله انتظامی، هادی منبتی مشاور رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، محمدحسین نیرومند عضو هیئت مدیره سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و ابراهیم داورغه‌زاده دبیر این رویداد هنری عصر روز جمعه ۳۰ اردیبهشت ماه در فرهنگسرای ارسباران برگزار شد.

عزت‌الله انتظامی رئیس افتخاری چهارمین جشنواره فیلم شهر نیز در مراسم اختتامیه بخش محله این رویداد سینمای گفت: دوران کودکی از سن هفت سالگی تا دبیرستان هم برای فرزندان و هم برای والدین‌شان دوران شیرین و پرخاطره‌ای است.

وی ادامه داد: پدرو مادر در تربیت فرزندان‌شان نقشی مهم و اساسی دارند و با تربیت صحیح و دلسوزانه‌شان می‌توانند فرزند را به مراتب بالای خوشبختی و سعادت برسانند.

بازیگر سریال «هزاردستان» خاطرنشان کرد: در دوران کودکی ما امکانات کمی برای کودکان وجود داشت و ما با کم‌ترین وسایل و امکانات تحصیل و تفریح می‌کردیم.

انتظامی یادآور شد: من در دوران کودکی فکرهای زیادی برای شغل آینده‌ام درسر داشتم و همیشه دوست داشتم شغلی داشته باشم که بتوانم به مردم خدمت کنم و در خدمت جامعه‌ام باشم.

وی با بیان این که اولین جرقه فکری‌ام برای شغل آینده از یک مراسم عروسی در همسایگی‌مان شکل گرفت، تصریح کرد: وقتی اجراکنندگان مراسم روحوضی در یک جشن عروسی در همان دوران کودکی که در همسایگی منزل ما برگزار می‌شد، دیدم و از نزدیک با فعالیت این گروه در نشاندن لبخند بر روی لبان مردم آشنا شدم، تصمیم گرفتم بازیگر شوم و لحظات خوبی برای برای مردم رقم بزنم.

انتظامی خطاب به دانش آموزان حاضر در این مراسم گفت: عالی‌ترین کار برای شما عزیزان انتخاب هدف و شغل است و چنانچه در تلاش برای ورود به عرصه هنر فیلمسازی هستید باید در این راه ممارست داشته باشید و از جان و دل برای رسیدن به هدف خود تلاش کنید.

 

نظرات بینندگان