کد خبر: ۲۶۳۰۰۲
تاریخ انتشار: ۳۵ : ۱۰ - ۲۶ فروردين ۱۳۹۵

فیلم‌های سنمایی آخر هفته در تلویزیون

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
فیلم های متنوع سینمایی و تلویزیونی در پایان هفته از شبکه‌های مختلف سیما پخش می‌شوند که از جمله آنها می‌توان به خط ویژه و آقای هلمز اشاره کرد.

به گزارش انتخاب، فیلم های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «استاد بزرگ»، «پاییزی که گذشت»، «بادهای بهاری»، «افشاء»، «دنیای بند انگشتی ها»، «چارلی و کارخانه شکلات سازی»، «پسر کابلی»، «خواب فروش»، «بازی»، «همکاران»، «آقای الف»، «استالینگراد»، «هواپیماها»، «نهنگ آزاد»، «خود اشتغالی»، «پرستار تصادفی»، «موج»، «جبار برگشته»، «آقای هلمز»، «سرقت بزرگ قطار»، «سر آشپز کسیر»، «خط ویژه»، «شور جهانی» و «افشاگر» پنجشنبه و جمعه 26 و 27 فروردین ماه از شبکه‌های سیما روی آنتن می رود.

شبکه یک سیما

فیلم سینمایی «استاد بزرگ» به کارگردانی وونگ کاروای، پنجشنبه 26 فروردین ماه ساعت 22:00 از شبکه یک سیما پخش می شود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی تونی لئونگ، زیی ژانگ و جین ژانگ آمده است: ایپ من در فوشان زندگی آرامی دارد تا اینکه مردی به نام گانگ یوتین به ملاقات او می آید. او سپس با گانگ ار ملاقات می کند که قصد دارد تا افتخارات خانوادگی خود را در مبارزه با ایپ من دوباره به دست آورد. پس از جنگ چین و ژاپن ایپ من به هونگ کنگ می رود تا خانواده اش را بیابد. در این بین گانگ دوباره بر سر راه او سبز می شود و او را به مبارزه می طلبد چون فکر می کند که پدرش در مبارزه ایی ناجوانمردانه با ایپ من به قتل رسیده است در حالی که مبارز دیگری به نام ماسان پدرش را به قتل رسانده است.


فیلم تلویزیونی «پاییزی که گذشت» به کارگردانی سیامک کاشف آذر، جمعه 27 فروردین ‌ماه ساعت 16:00 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

داستان فیلم با بازی آذر فلاح، علیرضا استادی، یوسف خداپرست و فرحناز خسروآبادی درباره مردی است که پس از سال‌ها به خانه پدری اش در یکی از شهرهای مرزی برمی گردد تا زمین زراعی پدرش را احیا کند، اما در اثر برخورد با مین عمل نکرده ای از دوران جنگ، مجروح و زمینگیر می شود. در این میان پسر نوجوان او که با اکراه همراهش بوده و مخالف مسیر زندگی پدرش می باشد، مجبور می شود تا راه او را ادامه بدهد.


شبکه دو سیما

فیلم تلویزیونی «بادهای ‌باری» به‌ کارگردانی علی قوی تن، پنجشنبه 26 فروردین ماه ساعت ‌‌8 صبح در ‌قالب‌ برنامه «سینما صبحانه» از شبکه دو سیما پخش می شود.

در خلاصه داستان با بازی محمد بهینه، هومن رضایی، مهدی مرادی و بیتا قوی تن آمده است: کودکی روستائی بر اثر سیل والدینش را از دست داده به بره گله دل می بندد. حسادت کودکان دیگر باعث مشکلاتی برایش می‌شود، اما او برای زنده نگه داشتن بره تمام تلاشش را می کند.

فیلم سینمایی «افشاء» به کارگردانی‌ جرجی شنگلیا، پنجشنبه 26 فروردین ماه ساعت 23:00 از شبکه دو سیما پخش می شود.

در خلاصه داستان با بازی ایلیا شاکونوف، یوگنی استیچکین و اکاترینا گوسوا آمده: آندره مردی است که به همراه همسرش ویکتوریا در شرکتی کار می‏کند که کارهای اقتصادی خلافی مانند پول‏شویی و... انجام می‏دهند. اگر چه آندره از این کار ناراضی است اما از آنجایی که ویکتوریا رئیس اوست و او هم آندره را سر و سامان داده است عملاً نمی‏تواند کاری انجام دهد. زمانی که بین آندره و ویکتوریا به خاطر حضور داییِ ویکتوریا در منزل آنها اختلافی درگرفته است، آندره تصمیم خود را می‏گیرد تا گذشته خود را جبران کند و ...

انیمیشن «دنیای بند انگشتی ها» به کارگردانی هیروماسا یونبایاشی، جمعه 27 فروردین ماه ساعت 8:00 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه این انیمیشن آمده است: خانواده ای متشکل از مادر، پدر و یک دختر جوان به نام آریتی در کنار یکدیگر با صلح و صفا زندگی می کنند تا آن که محل زندگیشان مورد تهدید واقع می شود. این خانواده  بند انگشتی برای فراهم کردن مایحتاج خود با اجازه صاحب خانه اصلی به محل زندگی انسان‌های واقعی مجاور خود می روند. پسری به نام شو که نوه صاحب خانه است، آریتی را می بیند و تلاش می کند با گذاشتن غذا مقابل خانه بند انگشتی ها هم به آنها کمک کرده و هم ثابت کند که خطری از طرف او بند انگشتی ها را تهدید نمی‌کند. شو بیماری قلبی دارد، والدینش نیز از هم جدا شده اند و او برای جراحی قلب به خانه خاله آمده است. خاله برای او تعریف می کند که ...

فیلم سینمایی «چارلی و کارخانه شکلات سازی» به کارگردانی تیم برتون، جمعه 27 فروردین ماه ساعت 17:30 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

داستان این فیلم با بازی جانی دپ، فردی هیگمور و دیوید کلی با زندگی پسربچه ای آغاز می شود به نام چارلی باکت با پدر و مادرش آقا و خانم باکت و دو پدربزرگ و دو مادربزرگش، جو، جوزفین، جرج و جرجینا زندگی می‌کند. یکی از رویاهای به ظاهر دست  نیافتنی چارلی در زندگی این است که وارد کارخانه تعطیل شده وونکا شود و ببیند آنجا چه خبر است. ویلی وونکا، غول شکلات دنیاست، ولی به عللی سال هاست که کارخانه اش را تعطیل کرده است، ولی بعد از سال  ها تصمیم می  گیرد در کارخانه را باز کند. اما تنها به پنج کودک اجازه می‌دهد که در کارخانه اش گردش کنند. به همین منظور ...

فیلم سینمایی «پسر کابلی» به کارگردانی بن استیلر، جمعه 27 فروردین ماه ساعت 23:00 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان با بازی جیم کری، متیو برودریک و لِسلی مان آمده است: استیو مرد جوانی است که در طی نصب یک تلویزیون کابلی با مردی به نام چیپ داگلاس که نصب کننده تلویزیون های کابلی است آشنا می شود. چیپ در همان برخورد اول و پس از نصب تلویزیون استیو، علاقه زیادی نسبت به دوستی با او از خود نشان می‌دهد. استیو هم که از این مسئله تعجب کرده است به ناچار می پذیرد. از فردای آن روز چیپ دائم به استیو تلفن کرده و به منزل او می آید و از استیو می خواهد با هم به گردش بروند که ...

شبکه سه سیما

فیلم تلویزیونی «خواب فروش»‌‌ به‌‌ کارگردانی شهاب عباسی،‌‌‌ پنجشنبه ‌26 فروردین ماه ساعت 10:00 از شبکه سه سیما پخش می شود.

داستان فیلم با بازی حمید لولایی، شهرام قائدی و بهنوش بختیاری از آنجا شروع می شود که مهرداد ناظمی مدیر یک شرکت تجاری متوجه یک اختلاس می شود و برای آنکه شخصی که اختلاس کرده را پیدا کنند به اتفاق چند نفر نقشه می کشند و ...

فیلم سینمایی «بازی »‌‌ به‌‌ کارگردانی سروش صحت،‌‌‌ پنجشنبه ‌26 فروردین ماه ساعت 16:00 از شبکه سه سیما پخش می شود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی بهاره رهنما، سروش صحت و راضیه برومند آمده است: هدیه و پدرش ضمن اشتغال در زمینه خرید و فروش عتیقه جات در مواردی نیز اجناس درخواستی برخی مشتریان را به خارج از کشور می فرستند. روزی مردی به نام مودب زاده که قصد دارد یک آینه و شمعدان قدیمی خانوادگی را به آلمان بفرستد در گمرک با هدیه اشنا می شود و از او می خواهد تا این اجناس غیر قابل خروج را در ازای مبلغی هنگفت، از کشور خارج کند تمامی تلاش های هدیه و پدرش برای فرستادن آینه و شمعدان به جهت سرسختی و وظیفه شناسی ارزیاب گمرک بی نتیجه می‌ماند. اما در خلال این رفت و آمدها و ایجاد روابط خانوادگی کمالی از هدیه خواستگاری می کند ...

فیلم سینمایی «همکاران» به کارگردانی سی‌جی‌ایزومی، جمعه 27 فروردین ماه ساعت 00:30 از شبکه سه سیما پخش می شود.

در خلاصه این فیلم با بازی جان کونیمورا و مانامی کونیشی آمده است:  مرد جوانی به نام یائه گاشی روزی مسلح به اداره پلیس وارد می شود و عده ای از روسای پلیس را گروگان می گیرد. سایر اعضای پلیس به کمک انها آمده گروگان ها را آزاد می کنند اما یائه گاشی در این میان کشته می شود. پس از مرگ او، تحقیقات برای انگیزه یائه گاشی از این عمل و پیدا کردن این که کدام یک از افراد پلیس او را کشته اند توسط دو تن از اعضای پلیس به نام سوگی شیا و کانبه آغاز می شود. آنها پی می برند که روز گروگان گیری یائه گاشی به همراه زن جوانی به نام کیگو دیده شده است و همچنین می فهمند که کیگو و یائه هر دو از افراد پلیس هستند. اما ...

فیلم تلویزیونی «آقای الف» به کارگردانی علی عطشانی، جمعه 27 فروردین ماه ساعت 10:00 از شبکه سه سیما پخش می شود.

در خلاصه این فیلم با بازی پوریا پورسرخ، لیلا اوتادی و مهدی مقدم آمده است: امیر ادیب تاجری جوان است که در حالی که قرار است در مزایده بزرگ بورس شرکت کند با شخصی روبه رو می شود که به او می گوید تا دو هفته دیگر خواهد مرد. امیر در ابتدا حرف های او را جدی نمی گیرد اما او با 2 نشانه حرفش را ثابت می کند. یکی برد 6 بر 0 شموشک از استقلال و یکی ترکیدن لوله حمام . بنابراین امیر حرف های او را باور می کند و به سر خاک پدرش می رود او در آنجا خوابش می برد و روح پدر را در خواب دیده با او درد و دل می کند که ...

شبکه چهار سیما

فیلم سینمایی «استالینگراد» به کارگردانی فدور بوندارچوک، پنجشنبه  26 فروردین ماه ساعت 20:30 از شبکه چهار روی آنتن می رود.

داستان فیلم با نقش آفرینی ماریا سمولنیکووا و یانینا استودیلینا آمده است: استالینگراد یکی از حساس ترین و مهمترین نبرد های جنگ جهانی دوم بود که از تابستان ۱۹۴۲ شروع و تا زمستان ۱۹۴۳ ادامه پیدا کرد . این فیلم به حال و هوای این نبرد مهلک می‌پردازد. گروهی از سربازان روسی تلاش می کنند تا رسیدن نیروهای کمکی در مقابل دشمن مقاومت کنند.

شبکه پنج سیما

انیمیشن «هواپیماها» به کارگردانی کلی هال، پنجشنبه  26 فروردین ماه ساعت 9:00 از شبکه پنج سیما پخش می شود.

در این انیمیشن خواهیم دید: هواپیمایی از ارتفاع می ترسد ولی همیشه در رویای پرواز است.

فیلم سینمایی «نهنگ آزاد» به کارگردانی دیوایت لیتل، جمعه  27 فروردین ماه ساعت 8:00 از شبکه پنج سیما پخش می شود.

در خلاصه داستان با بازی جیسون جیمز ریچتر، مایکل مدسن ، فرانسیس کاپرا آمده است: جسی پس از اینکه سعی کرد نهنگی به نام ویلی را وارد آب های آزاد نماید. این بار سه سال بعد از این ماجراها می خواهد جلوی کشتار نهنگ‌ها را بگیرد که ...

فیلم سینمایی «خود اشغالی» به کارگردانی جسی ترورو، جمعه 27 فروردین ماه ساعت 13:30 از شبکه پنج سیما پخش می‌شود .

در خلاصه فیلم با بازی رابرت دنیرو، فورست ویتاکر، مالکولم گودوین و رایان اونان آمده است: روبن مالدونادو با سابقه ای از جرم و تبهکاری و پسر دنیل پلیس که به طرز مشکوکی به قتل رسیده است به همراه دوستانش ایدی و لوکاس به نیروی پلیس آمریکا می پیوندد و زیر نظر سروان دنیس لو رو قرار می گیرد تا کار در خیابان‌ها را به صورت عملی آموزش ببیند. به زودی معلوم می شود که تمام این گروه زیر نظر یک افسر پلیس فاسد به نام جوزف سارکون اداره می شود. آنها با امنیتی که نشان پلیس شان در اختیارشان قرار می دهد، از معاملات غیرقانونی و پخش مواد مخدر در خیابان ها پول هنگفتی به جیب می زنند و همه زیر نظر تبهکاری به شدت خطرناک به نام گابریل بایز کار می کنند که ...

شبکه کودک

انیمیشن سینمایی «فیل کوچولوی آبی» به کارگردانی کامپین کیمگومینراد، پنجشنبه  26 فروردین ماه ساعت 21:00 از شبکـه کودک پخش خواهد شد.

داستان از این قرار است که در کشور سایان فیل آبی رنگ کوچکی به نام کان‌کلوئی زندگی می‌کرد. او پسر شجاعی است که در مورد سرنوشت پدرش کران بسیار کنجکاو است. بعضی از فیل‌ها می‌گویند که کران در میان جنگ فرار کرده و یک ترسو است. تا اینکه روزی کان‌کلوئی فرار می‌کند و به سراغ چادر آدم‌ها می‌رود تا پدرش را پیدا کند.

شبکه نمایش

فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی «پرستار تصادفی»، «موج»، «جبار برگشته»، «آقای هلمز» و «سرقت بزرگ قطار2» پنجشنبه  26 فروردین ماه ساعت 11 ،15 ،17،21 و 23 از شبکه نمایش روی آنتن می رود.

فیلم های سینمایی ‌و تلویزیونی «آقای هلمز»، «سر آشپز کسیر»، «خط ویژه»، «شور جهانی»و «افشاگر» جمعه 27 فروردین ماه ساعت11، 15 ،17 ،21 و 23 از شبکه نمایش پخش می شود.
منبع: فارس
نظرات بینندگان