کد خبر: ۲۶۳۰۲۲
تاریخ انتشار: ۵۲ : ۱۱ - ۲۶ فروردين ۱۳۹۵

طرح ترافیك پلیس ویژه دیدار دربی روز جمعه

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از طرح ترافیك پلیس ویژه دیدار روز جمعه استقلال و پرسپولیس خبر داد و گفت: با توجه به برگزاری دربی حساس در ساعت 17 روز جمعه و حضور سیل علاقمندان در استادیوم آزادی، این طرح با استقرار اكیپ های پلیس راهور برای كنترل و مدیریت ترافیك متراكم در اطراف ورزشگاه آزادی اجرا می شود.

به گزارش ایرنا، سردار سرتیپ پاسدار سید تیمور حسینی در گفت وگو با صدا و سیما با اشاره به اینكه پاركینگ های ورزشگاه آزادی و معابر اطراف آن موظفند با ظرفیت كامل و چینش منظم پذیرای خودروهای شخصی باشند گفت: اصل اجرای طرح ویژه ترافیك از ساعت 12 روز جمعه اعمال خواهد شد.

وی از پیش‌بینی اتوبوس و مترو برای رفت و برگشت علاقمندان به دیدن بازی در ورزشگاه با توجه به تعداد زیاد جمعیت مشتاق خبر داد.

سردار حسینی با بیان اینكه همیشه دربی استقلال و پرسپولیس مشكلاتی به لحاظ ترافیك سنگین در اطراف ورزشگاه آزادی ایجاد می كند، ابراز امیدواری كرد با همكاری شهرداری و مسئولان ورزشگاه آزادی، مترو و اتوبوسرانی شرایط مساعدی برای رفت و آمد روان مردم فراهم شود.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ در ادامه به مسافرت های پایان هفته و همزمانی بازگشت انبوه خودروها با سیل جمعیت پس از پایان بازی عصر جمعه به تهران اشاره كرد و افزود: بزرگراه های شهید خرازی و فتح و جاده مخصوص به عنوان مسیرهای جایگزین برای خودروهایی كه از غرب به سوی به تهران در حركتند، اعلام می شود.

وی از مردم خواست با توجه به ترافیك سنگین آزاد راه تهران - كرج با صبر و حوصله و رعایت مقررات، رانندگی كنند.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ در پایان به مردم توصیه كرد كه كسانی كه عصر جمعه قصد بازگشت دارند، ساعات ابتدایی روز جمعه را انتخاب كنند تا حداكثر ساعت 15 به تهران برسند و درگیر ترافیك سنگین نشوند.
نظرات بینندگان