کد خبر: ۲۶۳۴۴۱
تاریخ انتشار: ۲۴ : ۱۱ - ۲۹ فروردين ۱۳۹۵

زمزمه‌های بازگشت مجری ممنوع التصویر به تلویزیون

با وجود سخت‌گیری‌های تلویزیون در قبال مجریان که این امر به حذف برخی چهره‌های حاشیه‌دار منجر شده است ولی این روزها شنیده می‌شود که یکی از افراد ممنوع‌التصویر به تلویزیون برمی‌گردد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
 با وجود سخت‌گیری‌های تلویزیون در قبال مجریان که این امر به حذف برخی چهره‌های حاشیه‌دار منجر شده است ولی این روزها شنیده می‌شود که یکی از افراد ممنوع‌التصویر به تلویزیون برمی‌گردد.

به گزارش انتخاب، چند روزی است که در فضای غیررسمی به گوش می‌رسد که یکی از مجریان ممنوع التصویر سیما که به دلیل برخی حاشیه‌هایش اجازه اجرا در رسانه ملی را نداشت با موافقت مسئولان سازمان به آنتن بازمی‌گردد.

حضور این مجری خانم در سیما تایید شده اما به گفته یکی از مسئولان رسانه ملی، هنوز شبکه ای که قرار است برنامه وی در آن به تولید برسد مشخص نیست.

در انتهای سال گذشته محمد سرافراز رییس رسانه ملی از بازگشت تعداد چهره ممنوع التصویر به رسانه ملی خبر داد که در مرحله اول حضور فرزاد حسنی در برنامه «اکسیر» را داشتیم و بعد از آن رضا رشیدپور بعد از ۷ سال به آنتن زنده تلویزیون بازگشت حالا اما سخن از حضور یکی از مجریان صداوسیماست که حاشیه های زیادی داشته است و شاید حضور وی در قاب رسانه ای خانه های بیش از ۷۰ میلیون ایرانی تصمیم قابل دفاعی نباشد.

حضور این مجری روی آنتن تلویزیون در حالی است که مسئولان سازمان پیش از این سخت گیری های زیادی را در قبال کنش ها و رفتارهای مجریان در نظر گرفته بودند و به طور مثال سیدعلی ضیاء به دلیل جملاتی که از طریق یک فیلم ضبط شده از او در فضای مجازی منتشر شد چند هفته ممنوع التصویر شد.

حال باید از مدیران صدا و سیما این سوال مطرح شود که آیا رفتارهای این فرد در طول این سال ها دیده نشده و نمی شود؟ آیا صفحات مجازی این افراد را مورد توجه قرار داده اند؟ آیا تصاویری که از پشت صحنه ها و تصاویر آتلیه ای ایشان منتشر شده است و یا حتی تیترهای هنجار شکن مصاحبه های ایشان را دیده اید؟ آیا رفتارها و شعارهای سیاسی خاصی که از سوی ایشان مورد استفاده قرار می گیرد مورد تائید است که آنتن رسانه ملی را در اختیار ایشان قرار می دهند؟ هر چند اینها تنها بخشی از آن مسائلی است که می توان به آنها اشاره کرد
منبع: مهر
نظرات بینندگان