کد خبر: ۲۶۳۴۹۸
تاریخ انتشار: ۵۴ : ۱۴ - ۲۹ فروردين ۱۳۹۵

تکذیب برخی نقل قول‌ها از عارف

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
 مسوول روابط عمومی دفتر محمدرضا عارف گفت: منتخب اول مردم تهران در دیدارهای نوروزی خود صحبتی درباره ریاست مجلس دهم نداشته است.

به گزارش انتخاب، علیرضا خامسیان در واکنش به اخباری درباره اظهارنظر عارف برای نامزدی ریاست مجلس دهم اظهار کرد: از آغاز سال نو گروه‌ها و اقشار مختلفی از مردم و همچنین چهره‌های سیاسی و فرهنگی و اجتماعی برای تبریک سال جدید و همچنین انتخاب آقای عارف به عنوان نفر اول مردم تهران به دفتر ایشان می‌آیند.

وی افزود: در هیچ کدام از این دیدارها صحبتی از ریاست مجلس دهم نشده و دکتر عارف در حال حاضر این صحبت‌ها را زودهنگام دانستند و خود عارف هم در سخنرانی‌ها و یا مواضع خود به این موضوع ورود نکرده است.

خامسیان گفت: در دیدار اخیر عارف با یکی از گروه‌های سیاسی نیز هیچ صحبتی درباره ریاست مجلس دهم و نامزدی وی برای این کرسی بحثی به میان نیامده است. 

صبح امروز خبرگزاری فارس نوشت:  قدرت‌علی حشمتیان رئیس جبهه مستقلین و اعتدال‌گرایان و نایب رئیس خانه احزاب ایران، صبح امروز (یکشنبه) با محمدرضا عارف منتخب مردم تهران در مجلس دهم، دیدار کرد.

در این دیدار حشمتیان گزارشی از تحرکات مستقلین و اعتدال‌گرایان در سطح کشور و در مرحله اول انتخابات ارائه و اظهار داشت: از 30 کاندایی که در تهران با اقبال مردم مواجه شدند، 12 نفر از منتخبین در لیست اعتدال‌گرایان و مستقلین حضور داشتند.

نایب رئیس خانه احزاب در این جلسه خطاب به عارف گفت: ما مصمم هستیم که در دور دهم مجلس 3 فراکسیون اصولگرایان به ریاست لاریجانی، مستقلین به ریاست آقای مطهری و اصلاح‌طلبان به ریاست شما تشکیل دهیم.

عارف نیز ضمن تشکر از حضور پرشور مستقلین و اعتدال‌گران در انتخابات مجلس دهم، از ردصلاحیت چهره‌های شاخص همچون رئیس جبهه مستقلین و اعتدال‌گرایان، ابراز تأسف کرد.

وی همچنین اظهار داشت: قطعاً کاندیدای ریاست مجلس خواهم شد.
منبع: ایسنا
نظرات بینندگان