کد خبر: ۲۶۳۹۶۰
تاریخ انتشار: ۲۳ : ۱۶ - ۳۱ فروردين ۱۳۹۵

کشف محموله بزرگ قاچاق گوشی

مدیر کالاهای هدف ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز از کشف محموله 32 هزار دستگاه گوشی تلفن همراه قاچاق در بوشهر خبر داد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : مدیر کالاهای هدف ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز از کشف محموله 32 هزار دستگاه گوشی تلفن همراه قاچاق در بوشهر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، عباس نخعی گفت:‌ ماموران دریابانی استان بوشهر 27 فروردین به یک لنچ که از امارات وارد آبهای ساحلی ایران شده بود و قصد داشت در یکی از اسکله های نزدیک عسلویه بار خود را خالی کند ، مشکوک شدند و آن را به گمرک هدایت کردند که پس از بازرسی این محموله بزرگ کشف شد.

وی گفت:‌ این محموله قاچاق شامل آخرین مدل های برخی برندهای معروف دنیاست.

نخعی گفت: همچنین در این لنج 13 کارتن لوازم جانبی موبایل، 200 دستگاه تلویزیون ال سی دی ، مقداری چای و لوازم آرایشی هم تقلبی کشف و ضبط شد.

مدیرکل کالاهای هدف ستاد مرکزی مبازره با قاچاق کالا درباره ارزش این محموله گفت: برآورد اولیه این ماموران این است که این محموله حدود 30 میلیارد تومان ارزش دارد.

وی گفت: یکی از برنامه های اصلی ستاد در سال 95 تشدید مبارزه با قاچاق کالا در خلیج فارس و دریای عمان و محموله هایی است که از امارات به ایران بارگیری شده است.

نخعی افزود: در 15 روز گذشته 3 محموله قاچاق در استانهای هرمزگان و بوشهر کشف شده است.
نظرات بینندگان