کد خبر: ۲۶۳۹۷۶
تاریخ انتشار: ۱۲ : ۲۰ - ۳۱ فروردين ۱۳۹۵

توضیحات وزارت بهداشت درباره فوت مهرداد اولادی

مرحوم اولادی هیچگونه علائم حیاتی نداشته و توسط تکنسین های اورژانس به مدت30 دقیقه عملیات احیاء انجام می شود و پس از برنگشتن علائم حیاتی در ساعت14:56 از محل سکونت به بيمارستان شهدای تجريش منتقل می شود.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
 کانال پایگاه اطلاع رسانی وزارت بهداشت توضیحاتی را درباره مرگ مرحوم مهرداد اولادی منتشر کرده است؛

به گزارش انتخاب، در ساعت 13:48 با اورژانس 115 تماس گرفته شد و عوامل اورژانس در ساعت 13:54 در محل حضور یافتند. مرحوم اولادی هیچگونه علائم حیاتی نداشته و توسط تکنسین های اورژانس به مدت30 دقیقه عملیات احیاء انجام می شود و پس از برنگشتن علائم حیاتی در ساعت14:56 از محل سکونت به بيمارستان شهدای تجريش منتقل می شود و در بيمارستان نیز به مدت يك ساعت عمليات احياء ادامه می يابد اما متاسفانه تلاش پزشكان مؤثر واقع نمی شود و بازیکن سابق تیم های ملی، استقلال و پرسپولیس و بازیکن فعلی تیم ملوان بندرانزلی جان خود را از دست می دهد.

تشخیص علت ایست قلبی "اولادی" با پزشکی قانونی است

ایسنا نوشت: مدیرکل روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی درباره فوت "مهرداد اولادی" توضیحاتی ارایه کرد.

اسماعیل رمضانی در پاسخ به علت فوت مهرداد اولادی، بازیکن سابق تیم‌های پرسپولیس و استقلال و بازیکن کنونی تیم ملوان بندرانزلی، گفت: مرحوم اولادی امروز از طریق اورژانس تهران و در حالتی نیمه جان به بیمارستان شهدای تجریش منتقل شد.

وی گفت: تمام اقدامات لازم برای احیای وی در بیمارستان شهدای تجریش صورت گرفت، اما متاسفانه علیرغم انجام اقدامات لازم، وی احیا نشد.

رمضانی در توضیح علت ایست قلبی نیز گفت: تشخیص اینکه چه عاملی باعث ایست قلبی شده با پزشکی قانونی است.

نظرات بینندگان