کد خبر: ۲۶۳۹۸۲
تاریخ انتشار: ۵۲ : ۲۰ - ۳۱ فروردين ۱۳۹۵

معاون رئیس جمهور: آثار برجام رسانه های بدخواه داخلی را رسوا می کند

معاون پارلمانی رئیس جمهوری گفت که آثار برجام خوش فرجام رسانه های بدخواه داخلی را که به دنبال نواختن طبل ناامیدی در جامعه هستند رسوا می کند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
معاون پارلمانی رئیس جمهوری گفت که آثار برجام خوش فرجام رسانه های بدخواه داخلی را که به دنبال نواختن طبل ناامیدی در جامعه هستند رسوا می کند.

به گزارش انتخاب،  حجت الاسلام مجید انصاری روز سه شنبه در شورای اداری شهرستان سرخه دراستان سمنان افزود : برجام گام به گام آثارش برای ملت و کشور مشخص می شود و هم اکنون نیز برخی از آثار مهم این توافق برای کشور نمایان شده است.

وی برداشته شدن منع فروش هواپیما و دارو به کشور ، باز شدن سوئیفت بانکی، رقابت کشورهای اروپایی برای سفر به کشورمان برای انعقاد قراردادهای اقتصادی و سرمایه گذاری و دعوت کشورهای بزرگ خارجی از رئیس جمهوری برای انجام سفر به کشورشان را از آثار مهم برجام در سه ماهه اخیر پس از توافق اعلام کرد.

انصاری اضافه کرد: برخی از رسانه ها که باید نسبت به خیرخواهی آن ها برای ملت شک کرد، با سیاه نمایی آثار برجام به دنبال القاء شکست دولت در مذاکرات هسته ای و ایجاد یاس و ناامیدی درمردم نسبت به عملکرد دولت تدبیر و امید هستند.

نماینده ویژه رئیس جمهوری درسفرکاروان دولت و تدبیر وامید به شهرستان سرخه گفت : این رسانه ها ناخواسته کارهایشان در جهت خدمت به صهیونیست ها و شیاطین بزرگ است و این کارکردها به عملکرد نفوذی ها شباهت دارد.

انصاری ادامه داد : برجام درحال بازکردن گره کور12 ساله ناشی از تحریم درکشوراست ونمی توان انتظار داشت که این گره در مدت زمان سه ماهه از سر کشورمان باز شود.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام اضافه کرد: امروز رسانه هایی به دولت تدبیر و امید برای موفقیت در برجام انتقاد می کنند که در گذشته قطعنامه ها 12 گانه تحمیلی به کشور را کاغذ پاره می دانستند و موضع گیریی نسبت به قطعنامه های ظالمانه بر علیه کشورمان نداشتند.
انصاری اظهارداشت : مذاکرات هسته ای با حمایت و هدایت رهبر معظم انقلاب اسلامی و با تلاش دیپلمات های زبده و با تجربه کشور به نتیجه رسیده است.

وی به رسانه ها توصیه کرد بذر امید و نشاط را در جامعه ایجاد کنند ودر سایه امید و نشاط هم کشور به رشد و توسعه و بالندگی خواهد رسید.

معاون پارلمانی رئیس جمهوری گفت که اجرای برنامه اقتصاد مقاومتی در اولویت کارهای دولت درسال جاری قرار دارد و دولت با تمام توان و امکانات به دنبال تحقق این برنامه است.

انصاری تصریح کرد: دولت تدبیر و امید در جریان تمام برنامه های اقتصاد مقاومتی قرار دارد و سازمان مناسبی را برای اجرای این برنامه پیش بینی کرد.

وی اضافه کرد : همچنین برنامه عملیاتی اقتصاد مقاومتی نیز به تمام دستگاه های دولتی در استان ها نیز ابلاغ شد و با قرابتی که بین دیدگاه های دولت و رهبر معظم انقلاب اسلامی وجود دارد، این برنامه می تواند باعث رشد و شکوفایی کشور شود.

وی تامین امنیت غذایی، ایجاد شرکت های دانش بنیان داخلی، حمایت از تولید داخلی و بخش کشاورزی ، مهار آبهای مرزی را از برنامه های الویت دار پیش بینی شده در برنامه اقتصاد مقاومتی دانست.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام اظهارداشت : مردم در انتخابات هفتم اسفندماه باردیگر نشان دادند که از برنامه های دولت حمایت می کنند و تشکیل مجلس دهم تعامل بهتر بین نمایندگان و دولت برای تحقق برنامه های اقتصاد و رونق کشور فراهم کرد.

انصاری با اشاره به موفقیت دولت در کاهش نرخ تورم گفت که اولویت دولت در سال جاری خروج از رکود و رونق اقتصادی و معیشتی مردم است.

وی اضافه کرد : بدهی 350 هزار میلیاردتومانی دولت به بانک ها و پیمانکاران، وجود 10 هزار پروژه نیمه تمام محدودیت های زیادی را برای دولت برای جهش به سوی رونق اقتصادی ایجاد کرد و با وجود تمام تنگناها دولت تدبیر و امید با کمک مردم و هدایت رهبر معظم انقلاب اسلامی بر این تنگناها پیروز می شود.
منبع: ایرنا
نظرات بینندگان