arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۶۸۴۰۱
تاریخ انتشار: ۳۸ : ۱۹ - ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۵

جوابیه جواد خیابانی درباره انتقادها از لباس جدید تیم ملی فوتبال

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
جواد خیابانی که از مدیران شرکت پارس است و در عقد قرارداد برند جیووا با فدراسیون فوتبال نقش داشته، توضیحاتی را در این مورد داده است.

به گزارش خبرآنلاین، قسمت هایی از جوابیه او به این شرح است:

*هنوز هم هياهوی طرح لباس تيم ملی بپاست، هياهويی كه بی‌جهت هم نيست و از سوی كسانی اوج می‌گيرد كه يا از لباس‌های تيم‌های برتر دنيا خبر ندارند يا چون حساب‌هايشان ديگر چوب‌خط نمی‌خورد، حالا فقط نقش دلسوختگان وطن را بازی می‌كنند.

* قابل توجه عزيزان محترم كه اينك مثل گذشته نيست تا لباس‌های ملی با شمايل و شكل‌هايی عجيب و اجغ وجغ باشد ولی اگر دل دلسوختگان وطن و قلب دلواپسان آبروی ملت ايران و تيم ملی فوتبال ايران با گفتن يا نوشتن واژه «زير پيراهنی!» خنک می‌شود، خب بفرمايند و بگويند اما اميدواريم با ابراز نادانسته‌های خود به جای افزايش علم خويش، لااقل بتوانند به خنكای قلب خويش بيفزايند!

* مستحضر باشيد كه الان ديگر همه شركت‌ها رفته‌اند به سمت سادگی، ديگر لباس‌ها مثل قبل نيست. به لباس ملی كشورها نگاه كنيد، كمی هم دشمنی را كنار بگذاريد، خودتان مي‌فهميد كه طرح لباس تيم ملی نه تنها تفاوتی با طرح بهترين‌های جهان ندارد بلكه در بسياري جهات از آنها زيباتر هم هست...

* اين‌ها که در عکس می‌بینید، لباس تيم‌های صعود كرده به جام ملت‌های اروپاست كه يك ماه ديگر شروع می‌شود؛ به اين لباس‌ها نگاه كنيد و با لباس تيم ملی ايران مقايسه كنيد. چقدر در طراحی و فرم از آنها كمتر هستيم؟ اصلا آيا كمتر هستيم...؟

نظرات بینندگان