arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۶۹۳۳
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: ۴۱ : ۱۵ - ۰۷ خرداد ۱۳۹۰

حبیب کاشانی، از همراهی با هیئتی ها تا گرفتن پست از مشایی!

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

حبیب کاشانی در انتخابات دومین دوره شورای اسلامی شهر تهران توانست با اخذ آرای مردم وارد این شورا شود .

به گزارش انتخاب به نقل از صراط، بی شک خود او نیز به خوبی آگاه است که وابستگی اش به جریانهای مذهبی از جمله هیئت رزمندگان اسلام و به طور اخص رزمندگان غرب تهران جایی که سعید حدادیان در آن به مداحی می پردازد از اهرمهای کسب رای کاشانی بود است .

در این سالها که کاشانی مسئولیت عضویت در شورای شهر تهران را داشته است تردد او به مهدیه امام حسن مجتبی (ع) -محل مذکور- ادامه داشته و همواره وی با حدادیان در حال مراوده بوده است .
حضور مرتب و دائمی در هیئتهای بزرگ و در کنار ذاکرین اهل بیت (ع) محمود کریمی ، محمد طاهری، عبدالرضا هلالی و . . . از جمله اقدامات در خور توجه این عضو شورای شهر تهران بود .

هر چند که رابطه او در بازه ای از زمان و در هنگام انتخاب قالیباف به عنوان شهردار تهران با حدادیان به سردی گرائید اما رفته رفته کاشانی حضورش را در هیئتها پر رنگ تر کرد .

حتی مدیرعاملی و سرپرستی تیم فوتبال پرسپولیس هم باعث نشد تا او پایش از مهدیه امام حسن مجتبی (ع) بریده شود تا جائیکه بعضا هیئتیهای فوتبال دوست با مشاهده کاشانی دور او حلقه زده و سوالات ورزشی از وی می پرسیدند .

حبیب کاشانی آخرین بار شنبه هفته گذشته و در مراسم تدفین برادر همسر سعید حدادیان، در بهشت زهرا (س) و در مراسم سوم آنمرحوم نیز در مهدیه امام حسن مجتبی (ع) حضور داشت .
در همان مراسم بود که سعید حدادیان در دقایقی که به صحبت پرداخت نکات مهمی را پیرامون اطرافیانش مطرح کرد که برخی اصلی ترین فرد مورد خطاب او را کاشانی می پنداشتند .

حدادیان که خبر دیدار مشترک کاشانی و مشایی از خانواده شهدا را شنیده بود با لحنی خاص گفت : کسی که یک چایی با مشایی بخورد از ما نیست . وی با بیان اینکه هیچ عذر و بهانه ای را از اطرافیان و دوستانش پیرامون ارتباط با مشایی قبول ندارد بیان داشت: من از نزدیکانم انتظار ندارم که با این آدم -مشایی- نشست و برخاست داشته باشند و اگر شخصی را دیدید که اطراف ماست و با او چایی می خورد بدانید که او از مانیست و ما از او نیستیم . حدادیان در پایان گفت: حتی اگر بمیریم ، احمدی نژادو از مشایی پس میگیریم .

این مداح اهل بیت (ع) نیز پیش از انتقادات تندی را علیه رئیس دفتر رئیس جمهور مطرح کرده بود تا جایی که منجر به شکایت دفتر رئیس جمهور از حدادیان شد .

اما اخبار دیگری به گوش می رسد که حکایت از قطعی شدن مذاکرات کاشانی با مشایی برای تصدی وزارت ورزش می دهد . هر چند هنوز هیچ یک از طرفین این اخبار را تائید و تکذیب نکرده اند اما باید منتظر ماند و دید که در صورت ورود کاشانی به دولت آیا او در کنار حدادیان حاضر می شود یا خیر .
در این بین اما برخی گمانه زنی ها از ماموریت وی برای توجیه هیئتیها جهت اقدامات جریان انحرافی خبر می دهند اما بی شک کاشانی محل ورودش به عرصه سیاست و پذیرفتن مسئولیتهای سیاسی را از یاد نخواهد برد .

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۴۷ - ۱۳۹۰/۰۳/۰۷
0
0
حالا اگر کسی از حدادیان نباشد چه اتفاقی میافتد؟کافر است؟منافق است؟اهل دوزخ است؟مگر سعید حدادیان چند نفر طرفدار دارد که به خاطر او مردم رای به کسی بدهند؟خودش نامزد انتخابات شود اصلا ببینیم تایید صلاحیت می شود تا بعد.
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۱۳ - ۱۳۹۰/۰۳/۰۸
0
0
وطن ترانه سردرگم...!
نظرات بینندگان