arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۷۳۷۱۱
تاریخ انتشار: ۲۸ : ۲۱ - ۱۷ خرداد ۱۳۹۵

درخواست‌های ورزشکاران المپیکی ایران از دولت

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
نماینده ورزشکاران المپیکی ایران خواستار حمایت هرچه بیشتر دولت از نمایندگان ایران در بازیهای المپیک 2016 شد.

به گزارش انتخاب، مجتبی عابدینی، شمشیرباز المپیکی ایران در نشست دکتر جهانگیری معاون اول رییس جمهور با ورزشکاران و فدراسیون های المپیکی و پارالمپیکی با قرائت بیانیه‌ای درخواست‌های ورزشکاران المپیکی ایران از دولت را مطرح کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

به نام خداوند جان و خرد

ز نیرو بود مرد را راستی ز سستی کژی زاید و کاستی

خیر مقدم عرض می کنم خدمت آقای جهانگیری معاون اول رییس جمهور و همچنین جا دارد خیر مقدم بگویم به دکتر محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان که افتخار شاگردی ایشان را در دانشگاه تهران داشته ام.

همچنین خیر مقدم می‌گویم خدمت روسای محترم کمیته ملی المپیک، پارالمپیک و روسای محترم فدراسیون های ورزشی و همراهان گرامی.

من مجتبی عابدینی نماینده شمشیربازی جمهوری اسلامی ایران در المپیک 2016 ریو جا دارد به نمایندگی از تمامی ورزشکاران المپیکی ایران شکستن حدنصاب و رکورد حضور المپین‌ها و ورزشکاران دارای سهمیه در المپیک را که در دولت تدبیر و امید شاهد آن بودیم به مقام معظم رهبری، دولتمردان و مسئولان عالی رتبه ورزش کشور از صمیم قلب تبریک بگویم. کسب سهمیه المپیک و افتخار نمایندگی ورزش ایران در پیکارهای المپیک ریو به عنوان مهم ترین و معتبرترین رویداد ورزشی جهان افتخار بزرگی است که صدالبته با تحمل سختی‌ها، مرارت‌ها و پایمردی‌های همه عزیزان المپیکی حاصل شد.

ما ورزشکاران المپیکی ایران اسلامی چشم امید به یاری شما دولتمردان دوخته‌ایم تا با تداوم و استمرار این حمایت‌ها و همراهی‌هایتان آماده و مهیای خلق حماسه‌ای دیگر در ریو 2016 شویم و با کسب نتیجه‌ای درخشان و مدال‌های رنگارنگ خنده را بر لبان آحاد جامعه بیاوریم و پیام‌آور موفقیت‌های دولت تدبیر و امید در عرصه نخست ورزش جهان باشیم تا یک بار دیگر پرچم و سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران در آسمان ریو را به اهتزاز درآوریم که قطعا هرچه امروز بکاریم در آینده‌ای نزدیک در المپیک درو خواهیم کرد.

آقایان و خانم‌ها، دولتمردان عزیز چشم امید ورزشکاران المپیکی ایران امروز به دستان یاری‌گر و حامی شما دوخته شده است.
منبع: ایسنا
نظرات بینندگان