arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۷۳۸۰۰
تاریخ انتشار: ۳۱ : ۱۱ - ۱۸ خرداد ۱۳۹۵

آیا مینو خالقی به دولت می‌رود؟

حواشی ماجرای مینو خالقی البته به همین موراد ختم نشد و پس از این ماجرا نیز مککرا بحث ابطال آرء وی از سوی دولت پیگیری شد در همین راستا جریان اصلاح طلب از وی برای شرکت در اولین نشست فراکسیون امید و سپس ضیافت شام در نهاد ریاست جمهوری دعوت کرده بود.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
خبرگزاری نسیم در گزارشی نوشت؛ ماجرای ابطال آرای مینو خالقی منتخب سوم مردم اصفهان در انتخابات دوره دهم مجلس شرای اسلامی، همچنان در بعضی محافل و مجالس مطرح می‌شود. ماجرایی که از یک سو با پیگیری های دولت ، شخص حسن روحانی و رحمانی فضلی کش دار شد و دنباله پیدا کرد و از سوی دیگر فعالین سیاسی اصلاح طلب  یک نفر از اعضای خود در مجلس آینده را از دست رفته می دیدند تلاش این را داشتند که یا وی را به مجلس بازگردانند .

  پس از این ماجرا نیز مکرا بحث ابطال آرء وی موضوعی برای فضاسازی رسانه ای از سوی دولت و جریان اصلاح طلب بود، دعوت از وی در اولین نشست فراکسیون امید و سپس ضیافت شام در نهاد ریاست جمهوری از جمله همین موارد بود.


این ماجرا که البته با اعلام نظر نهایی شورای حل اختلاف قوا و تایید نظر شورای نگهبان، پرونده آن مختومه اعلام شد، به نظر می رسد این روزها با اخباری که از دولت به گوش می رسد دوباره به جریان افتاده و با شکل و فرم جدیدی در حال پیگیری است، چنانکه برخی رسانه‌ها در فضای مجازی از احتمال انتصاب مینو خالقی در یکی از بخش های دولتی در دولت یازدهم خبر می دهند.
نظرات بینندگان